WAKACYJNE OBOZY ROLKOWE 2020 – INFORMACJE

WAKACYJNE OBOZY ROLKOWE – TOMASZÓW LUBELSKI 2020

ORGANIZATOR
Organizatorem obozów jest Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe.
Obozy są zawsze zgłaszane do Kuratorium Oświaty i są zarejestrowane w bazie wypoczynku.

MIEJSCE
Obozy organizujemy po raz kolejny na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia” w Tomaszowie Lubelskim.
Adres: ul.Aleja Sportowa 8, 22-600 Tomaszów Lubelski,
http://tomasovia.naszosir.pl

Poniżej widok na ośrodek z lotu ptaka.

W budynku z niebieskim dachem jesteśmy zakwaterowani. Obok budynku budowany jest obecnie nowoczesny basen.

ZAKWATEROWANIE:
Na terenie ośrodka Tomasovia (pokoje 2-, 3-, 4, 5-osobowe z łazienkami, tv)

WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie (na terenie ośrodka) śniadanie, obiad, kolacja

WIEK UCZESTNIKÓW:
Dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat

DLACZEGO TEN OŚRODEK?  DLACZEGO TOMASZÓW LUBELSKI?
Ponieważ są tu idealne warunki dla pasjonatów jazdy na rolkach, ze względu na profesjonalny tor, wewnątrz którego znajduje się nawierzchnia do ćwiczenia tricków na kubeczkach.

Ponadto za trybuną boiska znajduje się wśród drzew uroczy tor do jazdy na rolkach o nawierzchni asfaltowej długości ok. 500m.
Tor jest oświetlony więc wieczorami bijemy tam rekordy przejechanych kilometrów.
Mamy do dyspozycji wszystkie obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia: boiska do piłki nożnej, siatkówki, tenisa ziemnego, oraz halę sportową, która pozwala nam realizować program obozu nawet w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Ponadto w bliskiej odległości od ośrodka znajduje się nowoczesny Skatepark, w którym również prowadzimy zajęcia rolkowe.


Skatepark znajduje się w uroczym parku miejskim, do którego w wolnym czasie wybieramy się na lody i spacery.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
Obozy są wydarzeniami kameralnymi, z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników (maksymalnie 20 osób – jesteśmy ograniczeni  liczbą miejsc w pokojach), nad którymi sprawuje opiekę 3 opiekunów/instruktorów. Funkcję kierownika na obozach sprawuje Konrad Tomaka.

Pierwszy obóz treningowy odbędzie się w terminie 7-16 sierpnia 2020r. (10 dni)
Jest on skierowany przede wszystkim do osób, które chcą doskonalić swoją technikę jazdy na rolkach i uczyć się nowych trików slalomowych.
Tutaj przed zapisaniem dziecka warto zasięgnąć rady Konrada Tomaki, czy dziecko da sobie radę z dużą dawką obciążeń treningowych.

Drugi obóz rekreacyjny odbędzie się w terminie 17-23 sierpnia 2020r. (7 dni)
Mogą wziąć w nim udział wszystkie dzieci, zarówno te, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z rolkami, jak i te, które już dobrze jeżdżą, ale chcą jeździć jeszcze lepiej.

Na treningach będziemy używać profesjonalnego sprzętu do pomiaru czasu z dokładnością do 1/1000 s oraz fotokomórki.
http://www.vavabits.com

DODATKOWE ATRAKCJE
Oprócz codziennych treningów rolkowych, organizujemy różnego rodzaju zabawy, gry terenowe, ogniska, chrzest obozowicza, olimpiadę sportową, dyskoteki, malowanie pamiątkowych koszulek obozowych, sesję fotograficzną itp. Organizujemy także wycieczkę autokarową do Zamościa, gdzie oprócz zwiedzania miasta korzystamy z atrakcji znajdującego się tam Parku Linowego.

CENA:
obóz treningowy (10 dni)–
obóz rekreacyjny (7 dni) –

Cena zawiera:
Transport, zakwaterowanie i noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, treningi rolkowe, profesjonalną sesję fotograficzną, realizację programu obozu

KADRA:
Konrad Tomaka – wieloletni trener i instruktor jazdy na rolkach, nauczyciel wychowania fizycznego, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, wychowawca wielu pokoleń mistrzów rolkowych, założyciel Szkółki Rolkowej Wodzu, inicjator wielu przedsięwzięć rolkowych, organizator zawodów Rolkowego Pucharu Świata oraz rzeszowskich Nightskatingów itd.

Jakub Martyka – wieloletni trener i instruktor jazdy na rolkach, wychowawca wielu pokoleń mistrzów rolkowych, organizator zawodów Rolkowego Pucharu Świata oraz rzeszowskich Nightskatingów

Magdalena Zawora –  absolwentka wydziału Wychowania Fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna oraz trener edukacji zdrowotnej. Medalistka Mistrzostw Polski w akrobatyce sportowej,  instruktor narciarstwa zjazdowego, nordic walking oraz turystyki rowerowej. Na codzień pracuje z dziećmi w wieku 10-12 lat. W szkole pracuje 5 lat, a od roku jest nauczycielem Wychowania Fizycznego.
Piotr Bojda – nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim stażem zawodowym, organizator obozów sportowych dla młodzieży, instruktor sportu w wielu dyscyplinach (piłka nożna , piłka siatkowa, lekkoatletyka, pływanie), medalista Mistrzostw Podkarpacia w jeździe na rolkach.

Magdalena Borczyk – studentka Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, instruktorka jazdy na rokach szkółki Rolkowej Wodzu

ZAPRASZAMY!

TAGI
UDOSTĘPNIJ