Historia Szkółki
Rolkowej Wodzu sięga

2006 roku!

W ciągu tych kilkunastu lat w naszej szkółce nauczyliśmy jeździc setki osób w wieku od 3 do 83 lat.

Prowadzimy różnorodne zajęcia dla osób o różnym poziomie zaawansowania w jeździe na rolkach.

Zajęcia z podstaw jazdy dla osób stawiających pierwsze kroki, a także dla tych którzy radzą sobie na rolkach, ale chcą podwyższyć swoje umiejętności.

Różnorodny poziom zaawansowania

Dostosujemy trening do Twoich umiejętności

Dla młodszych i starszych

Nie ważne ile masz lat, zawsze jest pora by zacząć!

Zróżnicowane zajęcia

Od podstaw jazdy, przez hamowanie i jazdę miejską po kubeczki i skatepark.

Nasi podopieczni zdobyli

dziesiątki medali

na zawodach krajowych i zagranicznych

NASZE SPECJALIZACJE

Nasze specjalizacje

Dla perfekcjonistów
Freestyle slalom

Dla bardziej wymagających lub szukających kreatywnego sposobu na wykorzystanie rolek prowadzimy zajęcia z Freestyle Slalomu, czyli widowiskowej jazdy między kubkami.

Jest to specjalność szkółki. Wsród jej podopiecznych są multimedaliści międzynarodowych zawodów slalomowych.

Dla małych i dużych
Podstawy jazdy

Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na rolkach lub poprawić swoją technikę. Nie wahaj się – przyjdź do nas, ubierz rolki i jazda! Nasi instruktorzy sprawią, że bardzo szybko polubisz rolkowanie.

Dla lubiących wyzwania
Jazda po mieście

Boisz sie zjechać z krawężnika? Nie czujesz się pewnie na kostce brukowej? Przeraża Cię mała górka? Sprawimy, że to wszystko będzie tylko wspomnieniem, a Ty będziesz poruszać się po mieście pewnie i bezpiecznie!

Dla szukających wrażeń
Skatepark

Dla szukających wyzwań, adrenaliny i mocnych wrażeń. W bezpiecznym miejscu i pod czujnym okiem specjalisty, proponujemy także zajęcia na jednym z najlepszych skateparków w Polsce.

POZNAJ ICH

Instruktorzy

Konrad Tomaka
Instruktor
Trener wszystkich dyscyplin rolkowych. Nauka od podstaw do startu w Mistrzostwach Świata. Zawodowo nauczyciel wf-u. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne.
Jakub Martyka
Instruktor
Licencjonowany trener/instruktor sportów wrotkarskich, certyfikowany sędzia WSSA i PZSW. Prowadzi zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych oraz grupowe zajęcia dla dorosłych.
Jadwiga Tomaka
Instruktor
Certyfikowany instruktor jazdy na rolkach. Aktywny działacz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego. Koordynator Nightskatingu i imprez rolkowych. Pasjonatka triathlonu i zdrowego stylu życia.
Krzysztof Pomorski Profil
Krzysztof Pomorski
Instruktor
Licencjonowany instruktor jazdy na rolkach. Uwielbia freestyle slalom, ale także pozamiejskie wyprawy rolkowe. Prowadzący stronę internetową i facebooka Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego. Widywany często także na rowerze i z aparatem foto.
Magda Borczyk
Instruktor
Pasjonatka jazdy na rolkach. Certyfikowany instruktor podstaw jazdy na rolkach oraz slalomu. Studentka wychowania fizycznego oraz animator czasu wolnego. Instruktor aktywizacji ruchowej dzieci.
Natalia Wisz
Pomocnik instruktora
Wiktoria Kubasiewicz
POMOCNIK INSTRUKTORA
Osiąga sukcesy na zawodach we Freestyle Slalomie od 2014 roku. Prowadzi zajęcia grupowe dla początkujących jak i zaawansowanych.
Dominik Bojda
POMOCNIK INSTRUKTORA
Pasjonat jazdy na rolkach od 2010 roku, jednocześnie czynny zawodnik i kilkukrotny medalista mistrzostw Polski. Najbardziej upodobał sobie speed slalom. Uczy dzieci z grup początkujących.
Julia Polak
POMOCNIK INSTRUKTORA
Zuzia Gnoińska
POMOCNIK INSTRUKTORA
Zosia Gnoińska
POMOCNIK INSTRUKTORA
Julia Cierpich
POMOCNIK INSTRUKTORA