Rolkowa półkolonia wraz ze Szkółką Rolkową Wodzu.

W kalendarzu wprawdzie dopiero początek grudnia, ale to już dobra pora, by pomyśleć o feriach! Tak, tak – zobaczycie, zleci bardzo szybko! Mamy więc dla was ciekawą propozycję. To Rolkowy Mini Camp! Do udziału w nim zaprasza Przystanek Rzeszów i Szkółka Rolkowa Wodzu! ☝️
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Odbędą się one w pierwszym tygodniu ferii zimowych, a dokładnie od poniedziałku 29 stycznia do piątku 2 lutego w godzinach od 7.30 do 16:30.
W programie – poza treningiem rolkowym z Konradem „Wodzu” Tomaką – Szefem i Trenerem naszej Szkółki – także wypady do kina, parku trampolin, na ściankę wspinaczkową i na kręgle. Ponadto zabawy na śniegu, bo wiemy z dobrych źródeł, że wtedy go nie braknie!
Zapisy prowadzone są mailowo pod adresem: przystanekrzeszow@gmail.com. W mailu podajcie imię i nazwisko dziecka, wiek, pesel i numer telefonu kontaktowego. Liczba miejsc jest ograniczona. Z racji tego, że to Mini Camp Rolkowy, każde dziecko musi mieć ze sobą kask, ochraniacze oraz oczywiście rolki.
Zapraszamy i gwarantujemy, że będzie to niezapomniany czas dla Waszych pociech ♥
TAGI
UDOSTĘPNIJ