Relacja: X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach

19 marca 2016 roku odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach. W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników!

Z roku na rok impreza coraz bardziej rozrasta się. Gościliśmy szkółki i kluby m.in. z Sanoka, Otwocka i Warszawy.

Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się za rok!


Pełna galeria zdjęć dostępna na facebook’u.

Wyniki Tor Przeszkód

Kategoria dziewczyny 3-5 lat

  1. Liwia Pelinko (0:32,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Aleksandra Niemczyk (0:36,10)- UKS Wilki Otwock
  3. Bianka Bluj (0:37,10) – MKS Sanok

Kategoria chłopcy 3-5 lat

  1. Jakub Paśkiewicz (0:45,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Jakub Kostrzewa (0:52,80) – UKS Wilki Otwock
  3. Kacper Karasiński (0:54,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 6-7 lat

  1. Abigajl Pelinko (0:24,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Nadia Jeziorek (0:27,00) – UKS Wilki Otwock
  3. Julia Kogut (0:29,40) – MKS Sanok

Kategoria chłopcy 6-7 lat

  1. Bartosz Bojda (0:25,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Marcin Zrębiec (0:26,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Maciej Tęczar (0:27,10) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 8-9 lat

  1. Weronika Bojda (0:23,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Weronika Bolka (0:27,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Paula Chmielarska (0:28,10) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopcy 8-9 lat

  1. Eryk Koszela (0:23,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Igo Maciąg (0:25,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Kuba Orzechowski (0:26,30)- UKS Wilki Otwock

Kategoria dziewczyny 10-11 lat

  1. Julia Cierpich (0:22,60) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Paulina Poczynek (0:24,90) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Justyna Tęczar (0:25,10) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopcy 10-11 lat

  1. Kuba Traczewski (0:21,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Adrian Czajkowski (0:25,50) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Konrad Waczański (0:26,00) – Zub – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 12-13 lat

  1. Klara Nazorek (0:25,50) – UKS Wilki Otwock
  2. Gabriela Sołga (0:27,20) – Dębno
  3. Julia Zawadzka (0:27,70) – UKS Wilki Otwock

Kategoria chłopcy 12-13 lat

  1. Dominik Bojda (0:18,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Rafał Tokarzewski (0:21,20) – UKS Wilki Otwock
  3. Adam Sobala (0:26,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 14-16 lat

  1. Patrycja Najda (0:19,60 – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Justyna Czapla (0:20,50) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Magdalena Dziama (0:21,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopcy 14-16 lat

  1. Jakub Flaga (0:17,90) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Konrad Kulpiński (0:22,40) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Michał Dziwik (0:22,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 17-29 lat

  1. Izabela Bednarska (0:24,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Adrianna Mazur (0:25,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Beata Kopeć (0:35,80)

Kategoria chłopaki 17-29 lat

  1. Mateusz Szymkowicz (0:20,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Bombel Ziombel (0:23,10) – UKS Wilki Otwock
  3. Bartłomiej Lis (0:25,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 30+ lat

  1. Joanna Pelczar (0:26,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Sylwia Koszela (0:28,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Katarzyna Cholewa (0:34,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopaki 30+ lat

  1. Kamil Tomaka (0:20,60) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Bartek Frydrych (0:25,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Damian Pelinko (0:26,90)- Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 40+ lat

  1. Magdalena Poczynek (0:26,40) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Grażyna Bojda (0:34,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopaki 40+ lat

  1. Marek Mika (0:23,20) – Luce Team
  2. Piotr Bojda (0:27,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Mirosław Koszela (0:27,50) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Wyniki Przejazd pod tyczką

Dziewczyny

  1. Abigajl Pelinko (31cm) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Nadia Jeziorek – UKS Wilki Otwock

Chłopaki

  1. Maciej Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Kuba Traczewski – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Maksymilian Poczynek – Szkółka Rolkowa Wodzu

Wyniki Skok nad tyczką

Dziewczyny

  1. Magdalena Dziama – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Justyna Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu

Chłopaki

  1. Bombel Ziombel (130cm) – UKS Wilki Otwock
  2. Tomasz Mroczek – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Basil Jackson

Wyniki Szkół i Klubów

  1. Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. UKS Wilki Otwock
  3. MKS Sanok

Wyniki Rodzin

  1. Bojda
  2. Pelinko
  3. Tęczar
  4. Koszela i Poczynek
TAGI
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
POWIĄZANE WPISY
Rolki
Ruszają zapisy na kolejny Kurs Instruktorski!

Polski Związek Sportów Wrotkarskich zachęca do wzięcia udziału w pierwszej tegorocznej edycji Kursu Instruktora …

Ciekawostki
Zachęcamy do poczytania ciekawego wywiadu o rolkowej pasji Mateusza!

Bez Mateusza nie byłoby w Rzeszowie Nightskatingu. To chłopak mega zakręcony na punkcie rolek. …

Zawody
Sprawdźcie daty najbliższych zawodów!

Przypominamy, że już w następną niedzielę – 23 stycznia – odbędzie się Wrocław Rolkuje: …

Zawody
Niezapomniany Rzeszów Slalom Battle 2018!

Emocje, mnóstwo mega trików, sportowa złość, ale i radość, łzy wzruszenia, poza tym medale, …