Relacja: Bitwy Świdermajerowe

,,Bitwy Świdermajerowe” odbyły się  17 kwietnia 2016 roku w Otwocku.

W zawodach zorganizowanych przez Klub UKS Wilki Otwock i Świdermajer.info, wzięło udział ponad 50 uczestników. Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach:  Battle Slalom, Speed Slalom, High Jump oraz Limbo Skating (przejazd pod tyczką). Oprócz tego Konrad Tomaka i Mateusz Szymkowicz mieli okazję sędziować Battle oraz Speed (przy pomocy Tomka Mroczka i Tomka Wieczorka).

Wydarzenie na facebooku

Relacja iotwock.info

Relacja Tuba Twocka

Galeria Macieja Godlewskiego

Galeria Damian Pelinko

Wyniki zawodów:

Speed Slalom Junior Men:

1. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Hubert Kilian – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Speed Slalom Women:

1. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

Speed Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Maja Wiktor – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Men:

1. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Szymon Marszał – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Men:

1. Tomasz Mroczek – Rzeszów

2. Tomasz Wieczorek – Sport Rebel/Break The Borders – Rybnik

3. Mateusz Szymkowicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Women:

1. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

2. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock

3. Monika Ochała – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Men:

1. Daniel Żókowski – Baldeville – Tomaszów Lubelski

2. Tomasz Mroczek – Rzeszów

3. Konrad Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Women:

1. Marika Jeziorek – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Limbo Skating Men:

1. Adam Sitko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Adrian Czajkowski – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Kuba Orzechowski – UKS Wilki Otwock – Otwock

Limbo Skating Women:

1. Abigajl Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Pola Zych – UKS Wilki Otwock – Otwock

Wyniki zawodów w PDF

Oficjalne wyniki WSSA

TAGI
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
POWIĄZANE WPISY
Inne wydarzenia
WAKACYJNE OBOZY ROLKOWE 2020 – INFORMACJE

WAKACYJNE OBOZY ROLKOWE – TOMASZÓW LUBELSKI 2020 ORGANIZATOR Organizatorem obozów jest Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe. …

Bez kategorii
Pokaz w Szkole Podstawowej nr 8

Świetny pokaz umiejętności dali zawodnicy naszej szkółki w Szkole Podstawowej nr 8 w Rzeszowie. …

Zawody
Patrycja Najda na podium w Holandii!!!

PATRYCJA NAJDA NA PODIUM W HOLANDII – WINTERCLASH 2020 W finale największych na świecie zawodów w jeździe …

Zawody
Kuba Flaga aktualnie drugim zawodnikiem na Świecie!!!

Ogłoszono Ranking Światowy WSSA za cały 2019 rok! W konkurencji FREE JUMP MEN na drugim …