Zapraszamy na Szkółkowe obozy rolkowe w Tomaszowie Lubelskim

Do lata jeszcze sporo czasu, ale już teraz wraz z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Rolkowym zapraszamy na wakacyjne Obozy Rolkowe w Tomaszowie Lubelskim!
W 2024 roku mamy w planie dwa:
☑️ od 20 do 26 lipca – Obóz Treningowy,
☑️ od 26 lipca do 1 sierpnia – Obóz Rekreacyjny.
Obóz Treningowy to propozycja przede wszystkim dla dzieci, które chcą doskonalić swoją technikę jazdy na rolkach i uczyć się nowych, jeszcze bardziej zaawansowanych trików freestylowych.
W Obozie Rekreacyjnym mogą wziąć udział wszystkie dzieci – zarówno te, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z rolkami jak i te, które jeżdżą już dobrze, ale chcą jeździć jeszcze lepiej.
Do dyspozycji uczestników są wszystkie obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia. To przede wszystkim dwa profesjonalne tory do jazdy na rolkach:
☑️ Tor o długości 500 metrów – najdłuższy i najbardziej profesjonalny tor w Polsce. Szeroki, kręty, pokryty specjalną nawierzchnią, posiada wzniesienia, długi zjazd oraz dwie nawrotki na końcach. Położony jest tuż obok lasu.
☑️ Tor o długości 200 metrów – to profesjonalny tor do wyścigów, wykorzystywany także podczas rywalizacji międzynarodowych. Również pokryty specjalną nawierzchnią, dzięki której nawet krótko po opadach deszczu można wznowić trening. W środku toru plac do treningu speed slalomu i freestyle’u.
W trakcie pobytu możemy również korzystać z boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej, ale także z kortów tenisowych, siłowni zewnętrznej oraz krytego basenu. To także hala sportowa, która pozwala realizować program obozu nawet w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. W pobliżu jest także Skatepark. Znajduje się on w uroczym parku, do którego jeździmy na rolkach. Cały ten teren jest wyłożony idealną dla rolkarzy nawierzchnią. Dzieci uwielbiają to miejsce także ze względu na pyszne lody i inne słodkości.
Program obozu:
Codzienne treningi rolkowe, zajęcia na skateparku, chrzest obozowicza, gry i zabawy rekreacyjne, dyskoteki, olimpiada sportowa, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wyjścia na basen, wycieczka do Zamościa (zwiedzanie miasta, wizyta w parku linowym), podchody, rozgrywki plażówki dużą dmuchaną piłką.
Zakwaterowanie:
Pokoje w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia, tuż obok torów rolkowych, boisk, basenu i stołówki. Jego położenie na krańcu miasta w sąsiedztwie lasu zapewnia ciszę, spokój i relaksujący klimat.
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie (na terenie Ośrodka): śniadanie, obiad, kolacja.
Na koniec zobaczcie jeszcze film z ubiegłorocznych wakacji!
Zapraszamy do zapisów. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: obozyrolkowe@spoko.pl ☝
I do zobaczenia latem w Tomaszowie Lubelskim!
——————————————————-
Foto: Piotr Bojda & Krzysztof Pomorski / RSR
TAGI
UDOSTĘPNIJ