Za nami pierwsza – Wiosenna – edycja Amatorskiej Ligi Speed Slalomu 2023!

Mamy nadzieję, że przyznacie nam rację – to była niedziela pełna rolkowych emocji!
Za nami pierwsza WIOSENNA edycja Amatorskiej Ligi Speed Slalomu 2023! Po zmaganiach na torze otrzymaliście pierwszą z czterech części medalu, który końcem roku złoży się w piękną całość!
Wraz z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Rolkowym dziękujemy za tak liczny udział! Na starcie pojawiło się prawie 150 zawodników w kilkunastu kategoriach wiekowych!
Do zobaczenia na edycji ☀️LETNIEJ☀️. O kolejną część medalu będzie można powalczyć 11 czerwca!☝️
A potem do rozegrania zostanie nam jeszcze edycja JESIEŃ – 24 września oraz ❄️ZIMA❄️ – 3 grudnia. Te daty wpiszcie już sobie w swój kalendarz startowy!☝️
Kończąc chcielibyśmy także podziękować tym wszystkim, bez których nasza impreza nie mogłaby się odbyć. Nasi sponsorzy to: Cadway Automotive, CUNA, ROJAX, Cukiernia Mikołaj, Fanaberia Bijou, ELIF – gabinet kosmetologii estetycznej, Akademia Sportu Chikara, Wrotkarnia WyWrotki Rzeszów oraz Wodzu SKLEP Rolkowy.
Wielkie dzięki także dla naszego Szkółkowego domu, czyli Galerii Nowy Świat, za nagłośnienie i muzykę dla M&B Sound – Dj Mayster, za wsparcie medyczne (jak dobrze, że nigdy niepotrzebne!) Podkarpackiemu Centrum Ratownictwa Medycznego, za piękne fotki brawa dla Shootit i za patronat medialny dla Radia SuperNova!

Do zobaczenia na speed’owym torze w czerwcu! Póki co zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnych zawodów. Znajdziecie je na facebookowym profilu Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego i naszej Szkółki!


Foto: Krzysztof Pomorski / RSR & Shootit

 

TAGI
UDOSTĘPNIJ