Superbohaterowie na ulicach Rzeszowa!

I już wszystko jasne! Temat tegorocznego, zbliżającego się Nightskatingu to SUPERBOHATEROWIE!

Może to być postać historyczna albo z filmu, książki lub bajki. A może sportowiec? Liczymy na Waszą kreatywność! Szykujcie niepowtarzalne stroje, bo najlepsze będą nagrodzone! 

A nagrody mamy dla Was bardzo sympatyczne! Póki co krótko o nagrodzie głównej, ufundowanej przez Sklep Fotograficzny Fotopoker.pl!

Najlepiej przebrana osoba otrzyma drukarkę Instax Link i 80 wkładów. Przenośna drukarka firmy Fujifilmpolska pozwala łatwo połączyć się z telefonem i drukować zdjęcia w każdym miejscu.
A komu zabraknie pomysłów na przebranie będzie miał również szansę wygrać Instax Link w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Fotopoker.pl dla wszystkich uczestników naszego nocnego przejazdu ulicami Rzeszowa

Jeśli chodzi o trasę to będzie ona łatwa, bez podjazdów, zjazdów czy nierównej nawierzchni. Każdy więc kto ma opanowaną jazdę i hamowanie w stopniu choćby podstawowym na pewno da sobie spokojnie radę.

Z parkingu Politechniki Rzeszowskiej wjedziemy na Aleję Powstańców Warszawy, dojedziemy nią do Alei Rejtana, potem skręcimy w Aleję Kopisto, pojedziemy przez ulicę Kilara, Szopena i Targową do Alei Piłsudskiego, z której wjedziemy na Aleje Cieplińskiego. Stamtąd przez Lisa Kuli i Dąbrowskiego wrócimy na miejsce startu.

Szczegóły trasy macie TUTAJ

I pamiętajcie! Jedziemy nocnymi ulicami Rzeszowa już w piątek, 1 września! Start o 20:00 z parkingu obok Politechniki Rzeszowskiej przy Alei Powstańców Warszawy☝️

Zapraszamy! Pogoda zamówiona!✨

TAGI
UDOSTĘPNIJ