Podsumowanie Mistrzostw Polski Freestyle Slalom!

8 drużyn, 110 zawodników, a do tego 15 medali i drugie miejsce w klasyfikacji medalowej dla Szkółki Rolkowej Wodzu!🥳 Tak pokrótce można podsumować Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom w Kętrzynie!

O szersze podsumowanie pokusił się Polski Związek Sportów Wrotkarskich, poczytajcie!

 

W dniach 10-12 września 2021 roku w Kętrzynie na Hali widowiskowo sportowej MOSiR przy ul, Kazimierza Wielkiego 12 odbyły się Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom!

 

Długo wyczekiwane zawody freestyle slalomu i od razu zawodnicy rzuceni na mocny sprawdzian dwuletniego treningu. MISTRZOSTWA POLSKI FREESTYLE SLALOM 2021 KĘTRZYN. 110 zawodników z całej Polski. Największe i najlepsze kluby fs wystawiły swoje reprezentacje do trzydniowych zawodów w walce o tytuły mistrzowskie. Nie zabrakło też wolnych strzelców i mniejszych środowisk slalomowych, które nie ustępowały pola gigantom. Świetna atmosfera, wspaniałe umiejętności, głód rywalizacji pozwoliły na stworzenie spotkania, które mogło się podobać i zapadnie w pamięci uczestników.

78 medali Mistrzów, V-ce Mistrzów i II V-ce Mistrzów Polski. Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach: battle, classic, classic pair, speed, free jump i slide. Po raz pierwszy podzielono startujących na cztery kategorie wiekowe w części konkurencji: młodzik, junior młodszy, junior, senior. Komisja ds dyscypliny wraz z zarządem PZSW wprowadziła od tego roku klasyfikację klubową, która mamy nadzieję będzie kolejnym sympatycznym polem do rywalizacji i integracji środowiska FS.

Wszyscy startujący i osoby towarzyszące okazywały certyfikaty szczepienia , bądź poddali się testom “anty covidowym”. I choć można by powiedzieć, że dmuchaliśmy na zimne, to poddanie się takim rygorom sanitarnym dawało komfort bezpiecznego przeprowadzenia zawodów. Dziękuję wszystkim za odpowiedzialność, a obsłudze medycznej i ochronie za sprawne działanie. 

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić gościnne progi Kętrzyna. Dziękuję Miastu Kętrzyn, Polskiemu Związkowi Sportów Wrotkarskich, Komisji ds Dyscypliny Freestyle Slalom PZSW, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Firmie FR za wsparcie organizacji MPFS 2021. Dziękuję sędziom PZSW. Ogromne podziękowania kieruję do wszystkich moich wolontariuszy i “zamiejscowych pomocników” za poświęcony czas w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów.

NARESZCIE mogliśmy być razem, bo ŁĄCZĄ NAS ROLKI!

Szczegółowe wyniki znajdziecie TUTAJ. A Klasyfikację klubową TUTAJ.

TAGI
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
POWIĄZANE WPISY
Zawody
Zawody Speed Slalom 2022 już niebawem w Rzeszowie!

Medale, dyplomy oraz mnóstwo nagród! Ponadto wiele kategorii wiekowych, jak zwykle świetna atmosfera i …

Nauka jazdy na rolkach
Instruktorzy z naszej Szkółki wracają do Białobrzegów!

Bardzo, bardzo, bardzo się cieszymy, że po jesienno-zimowej przerwie Szkółka Rolkowa Wodzu wraca do …

Jazda na rolkach
Gdzie rolkować? Sprawdźcie na stronie internetowej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego!

Mamy nadzieję, że w planach na niedzielę i nadchodzący – coraz cieplejszy – tydzień …

Zawody
Już za miesiąc Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom 2022!

Przypominamy o zbliżających się Mistrzostwach Polski Freestyle Slalom 2022! Te odbędą się w Kętrzynie …