Nagrody dla rzeszowskich sportowców, w tym naszych szkółkowych rolkarzy

Jak co roku Prezydent Rzeszowa przyznał nagrody najlepszym sportowcom reprezentującym nasze miasto na polskich, ale także europejskich czy światowych arenach. Konrad Fijołek docenił mistrzów w swoich dziedzinach oraz trenerów, którzy swoją pracą, ale i pasją prowadzą na szczyt kolejne pokolenia zawodników.
Jesteśmy niezmiernie dumni, bo wśród nagrodzonych są także ROLKARZE! Reprezentują oni barwy Szkółki Rolkowej Wodzu oraz Slalom Academy.
Szkółka Rolkowa Wodzu
️ Kalina Kocój – najmłodsza Reprezentantka Polski, która rywalizuje również ze starszymi koleżankami,
️ Justyna Czapla – 15 medali na Mistrzostwach Polski, 3 na Mistrzostwach Europy, jeden finał Mistrzostw Świata, podium w Pucharze Świata w klasyfikacji rocznej.
️Patrycja Najda – multimedalistka Mistrzostw Polski w wielu dyscyplinach rolkowych. Od kilku lat niepokonana na Mistrzostwach Polski w jeździe agresywnej.
️Kinga Szuberla – 3 razy z rzędu Mistrzyni Polski, 6 ostatnich rekordów Polski także należy do niej.
️ Jakub Martyka – zasłużony i dobrze znany w rolkowym środowisku trener. To dzięki niemu nasi zawodnicy zdobywają co roku tytuły mistrzowskie.
Prezydent na nagrody dla sportowców przeznaczył w tym roku nieco ponad 600 000 złotych. Pieniądze rozłożone zostały na aż 223 sportowców, z czego 193 to zawodnicy, a 30 to trenerzy.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
———————————————————————-
TAGI
UDOSTĘPNIJ