Szkółkowy pokaz podczas charytatywnego Pikniku Rodzinnego!

Niedawno wspominaliśmy, że w naszej Szkółce na nudę narzekać nie można! W dzisiejsze popołudnie nasi zawodnicy wzięli udział w charytatywnym Pikniku Rodzinnym w galerii Millenium Hall w Rzeszowie.

Jego celem było zebranie 40 000 zł na rehabilitację, wsparcie logopedyczne oraz najpotrzebniejsze artykuły codziennego użytku dla Gabriela z Rzeszowa, Michała z Jarosławia i Przemka z Narola. Biegacz amator – Marek Skwara – przebiegł dla chłopców 170 km, startując z Ustrzyk Dolnych, a my zrobiliśmy to na czym najlepiej się znamy, czyli freestylowy pokazik! Zaprezentowali się najmłodsi uczniowie…

…potem ci nieco starsi..

.

…no i oczywiście równie pięknie śmigający na rolkach dorośli!

Zawodnicy pokazali na początku podstawowe triki freestyle’owe, z każdym przejazdem zwiększając ich poziom trudności.

Sporo emocji wywołał tradycyjnie skok nad tyczką, a wisienką na torcie był skok Konrada Tomaki nad….Krystianem Herbą, który przyznał, że pierwszy raz ktoś skacze nad nim, a nie on rowerem nad kimś!

W imieniu Szkółki Rolkowej Wodzu oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego dziękujemy za zaproszenie!

Zapraszamy do obejrzenia fotek! Więcej znajdziecie na facebookowym profilu naszej Szkółki oraz na stronie internetowej galerii Millenium Hall w Rzeszowie.

Gabrielowi, Michałowi i Przemkowi życzymy dużo zdrowia, a tym którzy chcieliby im pomóc przypominamy o trwającej wciąż zbiórce na portalu Zrzutka.pl

 


 

Foto: K.Pomorski & Millenium Hall

TAGI
UDOSTĘPNIJ