To był weekend pełen rolkowych imprez i emocji!

Takiego weekendu, pełnego rolkowych emocji już dawno nie było! Udała się pogoda, dopisała frekwencja podczas Nightskatingu, a do tego zawodnicy Szkółki Rolkowej Wodzu przywieźli do Rzeszowa kilkanaście medali! Ale po kolei…

W sobotnie popołudnie, 17 września, w Biłgoraju odbyły się Zawody Rolkowe z OSiR dla dzieci i dorosłych. W składzie rzeszowskiej ekipy znaleźli się: Filip Gaweł, Oskar Staniszewski, Klara Grzybek, Zosia Kubiszyn, Milena Kubiszyn i Dariusz Kubiszyn.

W czterech konkurencjach (wyścig na czas, tor przeszkód/bladecross, przejazd pod tyczką oraz skok nad tyczką) zdobyli aż 14 medali!

Przejazd na czas:
Zosia Kubiszyn 🥇
Oskar Staniszewski 🥈
Klara Grzybek 🥇
Dariusz Kubiszyn 🥈
Bladecross:
Zosia Kubiszyn 🥇
Oskar Staniszewski 3🥉
Milena Kubiszyn 🥉
Klara Grzybek 🥇
Dariusz Kubiszyn 🥈
Limbo:
Oskar Staniszewski 🥇
Klara Grzybek 🥇
Skoki:
Zosia Kubiszyn 🥇
Milena Kubiszyn🥈
Klara Grzybek🥈

Wielkie brawa dla Was! Więcej o tych zawodach poczytacie TUTAJ!

W sobotni wieczór kolejne rolkowe wydarzenie, czyli Nightskating Rzeszów! Nocnymi ulicami miasta przejechało blisko 400 rolkarzy! Cieszymy się nie tylko z frekwencji, ale i z tego, że udział wzięły osoby w każdym wieku! Brawo Wy!

W niedziele kolejny rolkowy event. To tym razem Zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej w Krakowie. Naszą Szkółkę reprezentowało 6 zawodniczek. To Maja Kot, Emilka Herba, Nela Herba, Zosia Czarnecka, Kalina Kocój i Kinga Łasica.

Dziewczyny wywalczyły 3 medale!

Na podium stanęły:
🥇 Mają Kot – kategoria Kadet,
🥉 Kalina Kocój – kategoria Junior,
🥉 Kinga Łasica – kategoria Senior.

Szczegółową relację z tych zawodów znajdziecie TUTAJ!

Serdecznie raz jeszcze wszystkim gratulujemy!

 

TAGI
UDOSTĘPNIJ