W miniony weekend braliśmy udział w pierwszej edycji zawodów Warsaw Freestyle Cup 2019 🏆
Zawody odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Nasi zawodnicy zdobyli mnóstwo medali.🥇🥈🥉
Jesteśmy mega dumni, że naszą szkółkę reprezentują tak utalentowane osoby.
Wszystkim ogromnie gratulujemy. 
Poniżej przedstawiamy wyniki. ⤵️⤵️⤵️

High Jump Kadet Women;
1. Liliana Denasiewicz
3. Kalina Denasiewicz

Limbo Skating:
2. Oliwka Sobczyk
3. Tola Łobaczewska

High Jump Junior Men;
1. Kacper Miś
2. Maciej Nabożny

Slide Women senior;
2. Patrycja Najda

Speed Slalom Kadet Women;
2. Tola Łobaczewska
3.Oliwka Sobczyk

Frestyle Battle Senior Men;
3. Tomasz Mroczek

Frestyle Battle Kadet Women:
2. Tola Łobaczewska

Speed Slalom Senior Men;
1. Konrad Wodzu Tomaka
2. Mateusz Szymkowicz

Speed Slalom Senior Women;
1. Patrycja Najda

Speed Slalom Junior Men;
1. Kacper Miś
2. Hubert Kilian

Frestyle Battle Senior Women:
1. Patrycja Najda

galeria

Przedstawiamy oficjalną wideo relację z ostatnich zawodów Rzeszów Slalom Battle.

Oczywiście filmik trafia do naszej galerii, aby zawsze można było go łatwo znaleźć.

Zachęcamy również do Subskrypcji naszego kanału w serwisie YouTube, gdzie będą się pojawiać nasze filmiki! :)

 

Warsaw Freestyle Cup

Grudzień 20, 2018 by Mateusz Zawody 0 comments 230

Zapraszamy na pierwszą edycję Warsaw Freestyle Cup !

W dniach 19-20 stycznia 2019 roku odbędą się pierwsze zawody „Warsaw Freestyle Cup” zaliczane do pucharu Świata World Slalom Series. Miejscem zawodów będzie Stadion Narodowy w Warszawie.
Rejestracja do 11.01.2019 23:59: https://goo.gl/forms/YmEkTZYG8elFX3zQ2

Konkurencje: Battle, Speed, Speed 30+, Jump, Slide, Przejazd pod tyczką

Plan WSTĘPNY:
Sobota: Speed, Slide, Jump
Niedziela: Battle, Przejazd pod tyczką

UWAGA: Plan szczegółowy może się mocno różnić od planu wstępnego. Pamiętaj o tym planując swój wyjazd!

Opłaty startowe:
-Udział tylko w jednej konkurencji kosztuje 50zł
-Udział w dwóch i więcej konkurencjach kosztuje 70 zł
-Opłatę startową należy uiścić w biurze zawodów.
-Dla osób biorących udział w zawodach wstęp na teren skate park’u jest wliczony w opłatę startową, dla pozostałych osób wynosi 3 zł dla widowni i 7 zł dla osób jeżdżących płatne w kasie przy wejściu na obiekt.

 

Wydarzenie facebook, gdzie są wszystkie informacje:

https://www.facebook.com/events/305511070070611/

W dniach 9-11 czerwiec 2017 r, nasza Szkółka wzięła udział w zawodach z serii Pucharu Świata WSSA „Freestyle Slalom Kętrzyn 2017” o randze 1 kubka.

Tradycyjnie kierujemy podziękowania do firmy Marcel-bus.pl za współprace oraz do Rzeszowskiego Stowarzyszenia Rolkowego i Miasto Rzeszów za dofinansowanie wyjazdu.  Dziękujemy też za możliwość darmowego noclegu w hali Mosir-u w Kętrzynie.

W rolkowych zmaganiach udział wzięli zawodnicy z Rzeszowa, Ketrzyna, Otwocka, Bydgoszczy, Warszawy oraz Ukrainy. Naszą Szkółkę reprezentowało 22 zawodników. Program zawodów był dość napięty, bo już w dniu przyjazdu wieczorem rozegrane zostały dwie konkurencje w których braliśmy udział:  jump oraz slide. W kolejnych dniach rozegrany został speed, battle, claasic, trójbój dziecięcy oraz bardzo emocjonujący Night Skating (wyścig uliczny).
Do Rzeszowa przywieźliśmy łącznie 34 medale, z których jesteśmy bardzo dumni.
09.06.2017 r.
Jump women:
1.Justyna Czapla, Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Sara Tereszczuk , Kętrzyn
3. Patrycja Najda , Szkółka Rolkowa Wodzu
Jump men:
1. Jakub Flaga , Szkółka Rolkowa Wodzu
1. Grzegorz Klarkowski , Bydgoszcz
3. Konrad Tomaka , Szkółka Rolkowa Wodzu
Slide women:
1. Justyna Czapla , Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Patrycja Najda , Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Margerita Boiko – Ukraina
10.06.2017 r.
NS – wyścigi uliczne
Rocznik 2010 i młodsi , 240 metrów:
2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2009 – 2008 , 480 metrów:
3. Abigail Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2009 – 2008 , 480 metrów:
1. Maciej Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2007 – 2006 , 1000 metrów:
1.Justyna Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2007 – 2006 , 1000 metrów:
1. Jakub Trojanowski – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2007 – 2006 , 1000 metrów:
3. Adrian Czajkowski – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2002 i starsi, 2000 metrów:
1. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu
Rocznik 2002 i starsi ,2000 metrów:
1. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Mateusz Szymkowicz – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Konrad Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu
11.06.2017 r.
Speed women junior:
1. Justyna Czapla , Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Natalia Wisz , Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Justyna Tęczar , Szkółka Rolkowa Wodzu
Speed men junior:
1. Dominik Bojda , Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Jakub Flaga , Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Kacper Miś , Szkółka Rolkowa Wodzu
Speed women senior:
1. Paulina Czapla , Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Aleksandra Kozłowska , Kętrzyn
3. Margerita Boiko , Ukraina
4. Barbara Tęczar , Szkółka Rolkowa Wodzu
Speed men senior :
1. Sebastian Giedziuń , Kętrzyn
2. Krzysztof Zyborowicz , Kętrzyn
3. Konrad Tomaka , Szkółka Rolkowa Wodzu
Battle junior women:
1. Maja Kozłowska , Kętrzyn
2. Wiktoria Kubasiewicz , Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Marta Skubisz , Szkółka Rolkowa Wodzu
Battle junior men
1. Szymon Jarzynka , Kętrzyn
2. Nikodem Krupa , Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Wiktor Smosarski , Kętrzyn
Battle senior men
1.Krzysztof Zyborowicz
2. Sebastian Giedziuń , Kętrzyn
3. Konrad Tomaka , Szkółka Rolkowa Wodzu
Classic junior women
1. Justyna Czapla , Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Patrycja Najda , Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Marta Skubisz , Szkółka Rolkowa Wodzu
Classic junior men
1. Nikodem Krupa , Szkółka Rolkowa Wodzu
2.Adam Grochowski , Warszawa
3. Jakub Trojanowski , Szkółka Rolkowa Wodzu
Classic senior men
1.Sebastian Giedziuń,Kętrzyn
2.Krzysztof Zyborowicz, Kętrzyn
3.Konrad Tomaka , Szkółka Rolkowa Wodzu

Zdobyliśmy 25 miejsc medalowych na Mistrzostwach Polski 2016 w Otwocku.

W dniach 10-11 grudnia 2016 roku w Otwocku odbyły się Mistrzostwa Polski we freestyle slalomie na rolkach. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z całego kraju w tym około 40 osób z naszej szkółki.

Wyniki

Battle, Speed, Jump

Classic

galeria

Wideo relacja autorstwa Zibi Studio

Podsumowanie Rzeszów Slalom Battle 2016

W dniach 5-6 listopada odbyły się w Rzeszowie zawody z cyklu pucharu świata WSSA o randze dwóch kubeczków.

W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z wielu polskich miast m.in. Katowice, Warszawa, Kętrzyn oraz z poza granic naszego kraju.

 

Oficjalne wyniki dostępne są tutaj:

Final Results Battle Rzeszow 2015

 

Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów i partnerów, bez których impreza nie odbyła by się.

W szczególności dziękujemy firmie MARCEL, która zawsze wspiera nas przy tego typu (i nie tylko) imprezach.

 

Na koniec dla przypomnienia jak było zamieszczamy galerię zdjęć oraz wideo relację (okrojona dostępna jest również w zakładce Zdjęcia, jak również film został umieszczony na stałe w zakładce Filmy – wszystko na naszej stronie).

 

Do zobaczenia na Rzeszów Slalom Battle 2017!

 

galeria

Relacja z Rzeszów Slalom Battle 2016 już w poniedziałek (2.01.2016 r)!

Pierwsza projekcja odbędzie się o godzinie 17.50 natomiast druga o godzinie 20.00. Filmik oglądać będziemy przez projektor na sali w galerii Nowy Świat.

Po premierze filmik zostanie umieszczony w serwisie YouTube oraz na stronie Szkółki w dziale Filmy.

W dniach 21-22 maja odbyły się zawody z serii Pucharu Świata WSSA „Freestyle Slalom Kętrzyn 2016” o randze 1 kubka.

Do Kętrzyna wyruszyliśmy już dzień wcześniej (podróż zajęła nam ok. 11 godzin). Wielkie podziękowania kierujemy do firmy Marcel Bus za współpracę :) W piątkowy wieczór hala MOSiR została opanowana przez rolkarzy z Rzeszowa, Otwocka, Rybnika, Katowic, Białegostoku, Warszawy oraz z Ukrainy. Program był napięty, już od 9 rano w sobotę zaczęły się potwierdzenia rejestracji, by o godzinie 10.00 rozpocząć zawody. Rywalizacja przebiegała w pięciu kategoriach wiekowych: 3 kategorie dziecięce, junior i senior startujących w pięciu konkurencjach: speed, battle, free jump, trójbój dziecięcy i speed street (Night Skating).

Po zaciętej walce do Rzeszowa przywieźliśmy 22 medale :)

galeria

WYNIKI

TRÓJBÓJ DZIECIĘCY

2010 i młodsi
1. Liwia Pelinko Rzeszów
2. Aleksandra Niemczyk Otwock
3. Maja Kos Otwock
4. Maja Narwojsz Kętrzyn

1. Wiktor Stankiewicz Kętrzyn
2. Jakub Kostrzewa Otwock
3. Wojciech Pudło Kętrzyn

2009-2008
1. Abigejl Pelinko Rzeszów
2. Dagmara Kilian Rzeszów
3. Nadia Jeziorek Otwock
4. Joanna Radawiec Kętrzyn

1. Maciej Tęczar Rzeszów
2. Marcin Zrębiec Rzeszów
3. Damir Chabanenko Rzeszów
4. Piotr Klimowicz Kętrzyn

2007-2004
1. Anna Wojtkiewicz Kętrzyn
2. Justyna Tęczar Rzeszów
3. Marika Jeziorek Otwock
4. Natalia Kociszewska Otwock

1. Jakub Traczewski Rzeszów
2. Bartosz Malesa Otwock
3. Wiktor Smosarski Kętrzyn
4. Szymon Wagner Otwock

BATTLE SLALOM MAN SENIOR
1. Sulinowski Michał Kętrzyn
2. Jaworski Dawid Kętrzyn
3. Mroczek Tomasz Rzeszów
4. Wieczorek Tomek Rybnik

BATTLE SLALOM WOMAN SENIOR
1. Hartmanis Klaudia Rzeszów
2. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
3. Kozłowska Aleksandra Kętrzyn
4. Labriga Halina Otwock

SPEED SLALOM MAN SENIOR
1. Jaworski Dawid Kętrzyn
2. Wieczorek Tomek Rybnik
3. Sulinowski Michał Kętrzyn
4. Zyborowicz Krzysztof Kętrzyn

SPEED SLALOM WOMAN SENIOR
1. Czapla Paulina Rzeszów
2. Hartmanis Klaudia Rzeszów
3. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
4. Labriga Halina Otwock

FREE JUMP MAN
1. Mroczek Tomasz Rzeszów
2. Jaworski Dawid Kętrzyn
3. Zyborowicz Krzysztof Kętrzyn
4. Romanowski Jan Białystok

FREE JUMP WOMAN
1. Dziama Magdalena Rzeszów
2. Tereszczuk Sara Kętrzyn
3. Czapla Justyna Rzeszów
4. Boiko Margaryta Odessa Ukraina

BATTLE SLALOM MAN JUNIOR
1. Mączyński Jakub Kętrzyn
2. Bojda Dominik Rzeszów
3. Smosarski Wiktor Kętrzyn
4. Depta Oliwier Kętrzyn
BATTLE SLALOM WOMAN JUNIOR
1. Czapla Justyna Rzeszów
2. Kozłowska Maja Kętrzyn
3. Dziama Magdalena Rzeszów
4. Marszałek Nina Warszawa

SPEED SLALOM MAN JUNIOR
1. Kilian Hubert Rzeszów
2. Flaga Jakub Rzeszów
3. Mączyński Jakub Kętrzyn
4. Bojda Dominik Rzeszów

SPEED SLALOM WOMAN JUNIOR
1. Czapla Justyna Rzeszów
2. Dziama Magdalena Rzeszów
3. Najda Patrycja Rzeszów
4. Wisz Natalia Rzeszów

Niestety wyniki z Night Skatingu zostały zagubione :(

Kolejny zawody z serii Pucharu Świata WSSA odbędą się w Kętrzynie w dniach 21-22 maja 2016.

Tegoroczna edycja urozmaicona jest również o Nightskating, o godzinie 19:00 w pierwszy dzień zawodów! Konkurencje: BATTLE, SPEED, CLASSIC, CLASSIC PAIR, FREE JUMP i oczywiście TRÓJBÓJ DZIECIĘCY.

Zbieramy chętnych na to wydarzenie. Jak co roku wynajmujemy autokar.

Cena: 170 zł

Wyjazd z parkingu Podpromie o godz. 8:00 w piątek 20.05.2016r

Zbiórka 7:30.

Prosimy o punktualne przybycie na miejsce.

Zapisy do autokaru prowadzi Konrad Tomaka.

 

Nocleg darmowy na materacach w hali MOSiR.

Rejestracja na zawody trwa do 19.05.2016 do godziny 23:59 LINK TUTAJ

Prosimy o jak najszybsze zarejestrowanie się.

Oficjalny Fan page zawodów.

Oficjalne wydarzenie zawodów.

freestyle_slalom_ketrzyn_2016_poster

 

,,Bitwy Świdermajerowe” odbyły się  17 kwietnia 2016 roku w Otwocku.

W zawodach zorganizowanych przez Klub UKS Wilki Otwock i Świdermajer.info, wzięło udział ponad 50 uczestników. Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach:  Battle Slalom, Speed Slalom, High Jump oraz Limbo Skating (przejazd pod tyczką). Oprócz tego Konrad Tomaka i Mateusz Szymkowicz mieli okazję sędziować Battle oraz Speed (przy pomocy Tomka Mroczka i Tomka Wieczorka).

Wydarzenie na facebooku

Relacja iotwock.info

Relacja Tuba Twocka

Galeria Macieja Godlewskiego

Galeria Damian Pelinko

Wyniki zawodów:

Speed Slalom Junior Men:

1. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Hubert Kilian – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Speed Slalom Women:

1. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

Speed Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Maja Wiktor – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Men:

1. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Szymon Marszał – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Men:

1. Tomasz Mroczek – Rzeszów

2. Tomasz Wieczorek – Sport Rebel/Break The Borders – Rybnik

3. Mateusz Szymkowicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Women:

1. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

2. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock

3. Monika Ochała – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Men:

1. Daniel Żókowski – Baldeville – Tomaszów Lubelski

2. Tomasz Mroczek – Rzeszów

3. Konrad Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Women:

1. Marika Jeziorek – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Limbo Skating Men:

1. Adam Sitko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Adrian Czajkowski – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Kuba Orzechowski – UKS Wilki Otwock – Otwock

Limbo Skating Women:

1. Abigajl Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Pola Zych – UKS Wilki Otwock – Otwock

Wyniki zawodów w PDF

Oficjalne wyniki WSSA