W dniach 16 – 17.09.2017r. odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Freestyle Slalom – Battle Otwock 2017.

W zawodach rozegranych na świeżym powietrzu oprócz zawodników Szkółki Rolkowej Wodzu, udział wzięły m.in. reprezentacje szkółek UKS Wilki Otwock, Blue Bear, I Love Rolki, oraz zawodnicy niezrzeszeni w klubach.
Pogoda pozwoliła rozegrać konkurencję zaplanowane na pierwszy dzień zawodów czyli Bladecross, Battle, Classic. W drugim dniu zawodów przy lekkiej mżawce odbył się Speed Slalom, niestety na Free Jump było już za mokro.
Nasza Szkółkę reprezentowało 16 zawodników, którzy zdobyli łącznie 27 medali.Jest to bardzo dobry wynik, z którego jesteśmy dumni. Pokazuje to, na jak wciąż wysokim poziomie utrzymuje się nasza Szkółka.
Dziękujemy firmie Marcel za współpracę, a wszystkim trenerom i zawodnikom za pracę włożoną w przygotowania do zawodów.
 Pełna galeria:

galeria

,,Bitwy Świdermajerowe” odbyły się  17 kwietnia 2016 roku w Otwocku.

W zawodach zorganizowanych przez Klub UKS Wilki Otwock i Świdermajer.info, wzięło udział ponad 50 uczestników. Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach:  Battle Slalom, Speed Slalom, High Jump oraz Limbo Skating (przejazd pod tyczką). Oprócz tego Konrad Tomaka i Mateusz Szymkowicz mieli okazję sędziować Battle oraz Speed (przy pomocy Tomka Mroczka i Tomka Wieczorka).

Wydarzenie na facebooku

Relacja iotwock.info

Relacja Tuba Twocka

Galeria Macieja Godlewskiego

Galeria Damian Pelinko

Wyniki zawodów:

Speed Slalom Junior Men:

1. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Hubert Kilian – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Speed Slalom Women:

1. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

Speed Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Maja Wiktor – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Men:

1. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Szymon Marszał – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Men:

1. Tomasz Mroczek – Rzeszów

2. Tomasz Wieczorek – Sport Rebel/Break The Borders – Rybnik

3. Mateusz Szymkowicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Women:

1. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

2. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock

3. Monika Ochała – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Men:

1. Daniel Żókowski – Baldeville – Tomaszów Lubelski

2. Tomasz Mroczek – Rzeszów

3. Konrad Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Women:

1. Marika Jeziorek – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Limbo Skating Men:

1. Adam Sitko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Adrian Czajkowski – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Kuba Orzechowski – UKS Wilki Otwock – Otwock

Limbo Skating Women:

1. Abigajl Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Pola Zych – UKS Wilki Otwock – Otwock

Wyniki zawodów w PDF

Oficjalne wyniki WSSA