Konrad Tomaka

2016

Członek Kadry Narodowej

1 miejsce - Free Jump Senor Men - Igrzyska Sportu i Zdrowia/ freestyle slalom - Stalowa Wola / Polska

3 miejsce- Skok wzwyż - Off Sport festiwal - Karków - Tauron Arena

2 miejsce - Sprint 100m - I Love rolki - Warszawa - Stadion Narodowy

3 miejsce - Free Jump Senor Men - Battle Świder Majer - Otwock / Polska

2015

1 miejsce - Blade Cross - Masters - Otwock, Polska

Zdanie egzaminu na sędziego międzynarodowego z 5 dyscyplin rolkowych

2014

1 miejsce - Night Battle (+20) - Puchar Świata i Polski - Kętrzyn, Polska

3 miejsce - Blade cross - Zawody Ogólnopolskie - Zawiercie, Polska

4 miejsce - Speed Slalom- Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska

2013

 Koniec startów w zawodach pucharu świata

24 miejsce - Speed Slalom - Ranking Pucharu Świata

24 miejsce - Freestyle Slalom - Ranking Pucharu Świata

1 miejsce - Wyścig 200m - Zawody Ogólnopolskie - Warszawa, Polska

1 miejsce - Wyścig 200m tyłem - Zawody Ogólnopolskie - Warszawa, Polska

1 miejsce - Blade Cross - Zawody Ogólnopolskie - Warszawa, Polska

1 miejsce - Blade Cross - Zawody Międzynarodowe - Kraków, Polska

3 miejsce - Skok Wzwyż na Rolkach - Puchar Świata - Prerov, Czechy

4 miejsce - Skok Wzwyż na Rolkach - Puchar Świata - Barcelona, Hiszpania

2012

1 miejsce - Wyścig 200m na rolkach - Warszawa

1 miejsce - Wyścig 200m tyłem na rolkach - Warszawa

3 miejsce - Slide - Puchar Świata - Włochy, Busto

4 miejsce - Puchar Świata - Londyn - Skok Wzwyż

2011

3 miejsce - Freestyle Battle- Puchar Świata i Polski - Gdańsk, Polska

3 miejsce - Freestyle Battle- Puchar Świata i Polski - Kielc, Polska

3 miejsce - Skok Wzwyż - Puchar Świata i Polski - Kielce, Polska

4 miejsce- Blade cross - Zawody Ogólnopolskie - Kraków, Polska

Reprezentacja Kadry Narodowej - V Mistrzostwa Świata -  Classic, Speed, Battle, Slide - Geisingen, Niemcy

2010

1 miejsce - Freestyle Battle - Puchar Świata i Polski - Rzeszów, Polska 

1 miejsce - Freestyle Battle - Puchar Świata i Polski - Kielce, Polska

2 miejsce - Freestyle Battle - Puchar Świata i Polski - Kraków, Polska

2 miejsce - Skok Wzwyż - Puchar Świata i Polski - Kielce, Polska

5 miejsce - Freestyle Battle - Puchar Świata i Polski - Gdańsk, Polska

2009

1 miejsce - Freestyle Battle, Puchar Świata i Polski - Kielce, Polska 

1 miejsce - Skok Wzwyż - Puchar Świata i Polski - Kielce, Polska

Pierwszy zawodnik temu Powerslide w Polsce

2008

1 miejsce - Freestyle Battle - Puchar Świata i Polski - Warszawa, Polska

Pierwsze Zawody w Polsce w tej konkurencji rolkowej.

1999

Organizacja wyjazdu na Rolkowe Mistrzostwach Świata Lozanna, Szwajcaria

1998

Udział w Rolkowych Mistrzostwach Świata Lozanna,Szwajcaria

1996

1 Miejsce - Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na rolkach - Tor przeszkód

2 Miejsce - Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na rolkach - Skok wzwyż

2 Miejsce - Mistrzostwa Rzeszowa w Jeździe na rolkach - Wyścig na 800m

Barbara Tęczar

2016

3 miejsce - Igrzyska Sportu i Zdrowia -Skok nad tyczką senior kobiet - Stalowa Wola - Rzeszów

1 miejsce - I love Rolki - Zawody w jeździe szybkiej na 100 metrów - Warszawa - Polska 

1 miejsce - II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Battle Otwock - Bladecross - Otwock - Polska 

3 miejsce - Rzeszów Slalom Battle - Speedway Woman 30 + - Rzeszów - Polska 

2015

2 miejsce - Amatorska Liga Slalomowa - Freestyle Slalom - Rzeszów - Polska

2 miejsce - Rzeszów Slalom Battle - Speedway Woman 30+ - Rzeszów - Polska 

Mateusz Szymkowicz

2017

1 miejsce - Tor przeszkód - Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach - Rzeszów

1 miejsce - Tor przeszkód - Sanockie Zawody Rolkarskie - Sanok

2 miejsce - Wyścig uliczny - FSK Kętrzyn 660 - Kętrzyn

2016

1 miejsce - Tor przeszkód - Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach - Rzeszów

4 miejsce - Speed Slalom - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów

3 miejsce - Freestyle Battle Men - Bitwy Świdermajerowe - Otwock

2015

1 miejsce - Tor przeszkód - Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach - Rzeszów

2013

1 miejsce - Freestyle Slalom Battle Amator - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów

2 miejsce - Speed Slalom Amator - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów

Paulina Czapla

2016

1 miejsce Speed Slalom Senior Women – Polish Freestyle Slalom Championship 2016 – 10-11.12.2016 – Polska/Otwock – Mistrzostwa Polski – Puchar Świata

3 miejsce Battle Slalom Senior Women – Polish Freestyle Slalom Championship 2016 – 10-11.12.2016 – Polska/Otwock – Mistrzostwa Polski – Puchar Świata

3 miejsce Classic Slalom Senior Women – Polish Freestyle Slalom Championship 2016 – 10-11.12.2016 – Polska/Otwock – Mistrzostwa Polski – Puchar Świata

1 miejsce Speed Slalom Senior Women – Rzeszów Slalom Battle 2016 – 5-6.11.2016 - Polska/Rzeszów – Puchar Świata

2 miejsce Battle Slalom Senior Women – Rzeszów Slalom Battle 2016 – 5-6.11.2016 - Polska/Rzeszów – Puchar Świata

4 miejsce Battle Slalom Senior Women – EFSC 2016 – 6-9.10.2016 – Hiszpania/Ciudad Real – Mistrzowstwa Europy – Puchar Świata

6 miejsce Classic Slalom Senior Women – EFSC 2016 – 6-9.10.2016 – Hiszpania/Ciudad Real – Mistrzowstwa Europy – Puchar Świata

6 miejsce Speed Slalom Senior Women – EFSC 2016 – 6-9.10.2016 – Hiszpania/Ciudad Real – Mistrzowstwa Europy – Puchar Świata

7 miejsce Battle Slalom Senior Women – Battle Busto 2016 – 30.09-02.10.2016 – Włochy/Busto Arsizio – Puchar Świata

9 miejsce Battle Slalom Senior Women – PSWC 2016 – 21-24.07.2016 – Francja/Paryż – Puchar Świata

5 miejsce Speed Slalom Senior Women – PSWC 2016 – 21-24.07.2016 – Francja/Paryż – Puchar Świata

6 miejsce Classic Slalom Senior Women – Rollerclub Cup 2016 – 8-10.07.2016 – Rosja/Moskwa – Puchar Świata

3 miejsce Speed Slalom Senior Women – Rollerclub Cup 2016 – 8-10.07.2016 – Rosja/Moskwa – Puchar Świata

5 miejsce Battle Slalom Senior Women – Rollerclub Cup 2016 – 8-10.07.2016 – Rosja/Moskwa – Puchar Świata

1 miejsce Speed Slalom Senior Women – Battle Otwock 2016 – 25-26.06.2016 – Polska/Otwock – Puchar Świata

6 miejsce Speed Slalom Senior Women – Czech Freestyle World Cup 2016 – 16-19.06.2016 – Czechy/Prerov - Puchar Świata

7 miejsce Battle Slalom Senior Women – Czech Freestyle World Cup 2016 – 16-19.06.2016 – Czechy/Prerov - Puchar Świata

1 miejsce Speed Slalom Senior Women – Freestyle Slalom Kętrzyn 2016 – 21-22.05.2016 – Polska/Kętrzyn – Puchar Świata

2015

1 miejsce - Battle Rzeszów - Speed Slalom - Rzeszów, Polska

2 miejsce – Polish Freestyle Slalom Championship 2015 – Battle Slalom Senior Women - Kętrzyn, Polska

2 miejsce – Polish Freestyle Slalom Championship 2015 – Speed Slalom Senior Women - Kętrzyn, Polska

3 miejsce – Polish Freestyle Slalom Championship 2015 – Classic Slalom Senior Women - Kętrzyn, Polska

1 miejsce – Rzeszów Slalom Battle – Speed Slalom Women - Rzeszów, Polska

6 miejsce – Lishui Slalom Open –Classic Slalom Senior Women - Lishui, Chiny

7 miejsce – Lishui Slalom Open –Freestyle Slide Women - Lishui, Chiny

6 miejsce – Shanghai Slalom Open – Speed Slalom – Shanghai, Chiny

6 miejsce – Paris Slalom World Cup - Classic Slalom Senior Women - Paryż, Francja

6 miejsce – Paris Slalom World Cup – Speed Slalom Senior Women - Paryż, Francja

4 miejsce – Battle Warsaw – Battle Slalom Women - Warszawa, Polska

4 miejsce – Battle Warsaw – Classic Slalom Senior Women - Warszawa, Polska 

1 miejsce – Freestyle Slalom Kętrzyn –Speed Slalom Senior Women - Kętrzyn, Polska

2014

4 miejsce - Rollerclub Cup 2014, Puchar Świata - Speed Slalom – Moskwa, Rosja

3 miejsce - Battle Warsaw, Puchar Świata – Slide – Warszawa, Polska

2 miejsce - Battle Monza, Puchar Świata – Battle Slalom - Monza, Włochy

2013

2 miejsce - Mistrzostwa Polski, Puchar Świata - Classic Slalom - Kętrzyn, Polska

3 miejsce - Mistrzostwa Polski, Puchar Świata - Speed Slalom - Kętrzyn, Polska

3 miejsce - Mistrzostwa Polski, Otwarty Dzień Wrotkarstwa - Jazda tyłem - Kraków, Polska

3 miejsce - Battle Sumerstyle, Puchar Świata - Battle Slalom - Barcelona, Hiszpania

6 miejsce - Battle Warsaw, Mistrzostwa Europy, Puchar Świata - Slide - Warszawa, Polska

5 miejsce - Paris Slalom World Cup, Puchar Świata - Battle Slalom – Paryż, Francja

8 miejsce - Namwon Korea Open, Puchar Świata - Battle Slalom - Namwon, Korea Południowa

2012

2 miejsce - Rzeszów Slalom Battle, Puchar Polski - Speed Slalom - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Krakow Slalom Open, Puchar Polski - Battle Slalom - Kraków, Polska 

2 miejsce - Otwarty Dzień Wrotkarstwa, Mistrzostwa Polski - Jazda tyłem - Kraków, Polska

4 miejsce - Battle Busto, Puchar Świata - Classic Slalom - Busto Arsizio, Włochy

5 miejsce - Battle Busto, Puchar Świata - Battle Slalom - Busto Arsizio, Włochy

5 miejsce - Battle Busto, Puchar Świata - Slide - Busto Arsizio, Włochy

4 miejsce - Skate London, Puchar Świata - Battle Slalom - Londyn, Wielka Brytania

5 miejsce - Skate London, Puchar Świata - Classic Slalom - Londyn, Wielka Brytania

Ewelina Czapla

2015

1 miejsce - Czech Slalom Series - Battle - Prerov, Czechy

2 miejsce - Czech Slalom Series - Speed Slalom - Prerov, Czechy

2 miejsce - Czech Slalom Series - Classic Slalom - Prerov, Czechy

1 miejsce - Battle Warsaw - Slide - Warszawa, Polska

3 miejsce - Battle Warsaw - High Jump - Warszawa, Polska

3 miejsce - Lishui Slalom Open - Speed Slalom - Lishui, Chiny

6 miejsce - WFSC - Slides - Paryż, Francja

2 miejsce - Battle Rzeszów - Speed Slalom - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Battle Rzeszów - Battle - Rzeszów, Polska 

2 miejsce - Polish Freestyle Slalom Championship - Classic Slalom - Kętrzyn - Polska

2014

1 miejsce - Battle Slalom - Monza, Włochy

3 miejsce - Speed Slalom - Warszawa, Polska

2 miejsce - High Jump - Warszawa, Polska 

1 miejsce - Slide - Warszawa, Polska

2013

1 miejsce - Speed Slalom - Korea

4 miejsce - Battle Slalom - Korea

1 miejsce - Speed Slalom - Barcelona, Hiszpania

3 miejsce - Classic Slalom - Barcelona, Hiszpania

2 miejsce - Speed Slalom - Moskwa, Rosja

3 miejsce - Speed Slalom - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Jam Slalom - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Mistrzostwa Polski - Battle Slalom - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Slalom - Kętrzyn, Polska

Izabela Bednarska

2014

2 miejsce - Speed Slalom - Budapeszt, Węgry

3 miejsce - Slalom Battle - Budapeszt, Węgry

2013

3 miejsce - Slalom Battle - Prerov, Czechy

3 miejsce - Speed Slalom - Prerov, Czechy

3 miejsce - Slalom Jam - Rzeszow Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2012

1 miejsce - Łowcy młodych talentów

2009

1 miejsce - Tor przeszkód - Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w jezdzie na rolkach

1 miejsce - Speed Slalom - Powerslide Slalom Jam

1 miejsce - Freestyle Slalom Junior - Powerslide Slalom Jam

2008

1 miejsce - Extreme Junior - Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w jeździe na rolkach

1 miejsce - Fitness - Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w jeździe na rolkach

Angelika Prucnal

2015

2 miejsce - Battle Rzeszów - Classic Slalom Women - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Battle Rzeszów - Battle Slalom Women - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Slalom Women - Kętrzyn, Polska 

3 miejsce - Mistrzostwa Polski - Battle Slalom Women - Kętrzyn, Polska

2014

3 miejsce - Światowy ranking w konkurencji Freestyle Slides Women - WSSA World Ranking IV

3 miejsce - Za pozycję w światowym rankingu w konkurencji Slides - Mistrzostwa Świata - Paryż, Francja 

3 miejsce - Za nagranie filmu rolkarskiego - Mistrzostwa Świata - Paryż, Francja

3 miejsce - Battle Slalom Women - Winter Inline Games - Hannover, Niemcy

3 miejsce - Battle Slalom Women - Paris World Slalom Cup - Paryż, Francja

3 miejsce - Classic Slalom Senior Women - Wuyishan, Chiny 

2 miejsce - Classic Slalom Senior Women - Rzeszów Slalom Battle, Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Freestyle Battle Senior Women - Rzeszów Slalom Battle, Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska 

2 miejsce - Speed Slalom Senior Women - Rzeszów Slalom Battle, Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska

2013

Tytuł najlepszej Europejki – Mistrzostwa Europy - Warszawa, Polska

5 miejsce – Battle Slalom Women – Mistrzostwa Europy – Warszawa, Polska

Tytuł Overall Women - Paris World Slalom Cup - Paryż, Francja

3 miejsce – Slide Women - Busto Battle - Busto Arsizio, Włochy

2 miejsce – Classic Slalom Women - Battle Summerstyle –Barcelona

2 miejsce – Battle Slalom Women - Battle Summerstyle - Barcelona, Hiszpania

2 miejsce – Slide Women - Battle Summerstyle – Barcelona

3 miejsce – Speed Slalom Women - Battle Summerstyle - Barcelona, Hiszpania

2 miejsce – Battle Slalom Women - X-Masters Award Battle - Senigalia, Włochy

3 miejsce – Classic Slalom Women - X-Masters Award Battle - Senigalia, Włochy

4 miejsce – Battle Slalom Women - Paris World Slalom Cup - Paryż, Francja

4 miejsce – Slide Women - Paris World Slalom Cup - Paryż, Francja

3 miejsce – Senior Classic Women - Namwon Korea Open - Namwon, Korea Południowa

7 miejsce – Battle Slalom Women - Winter Inline Games - Hannover, Niemcy

2 miejsce – Battle Slalom Women - Cracow Battle - Kraków, Polska

2012

4 miejsce – Battle Slalom Women - Bustobattle III - Busto Arsizio, Włochy

2 miejsce – Classic Slalom Women - Skatelondon - Londyn, Wielka Brytania

2 miejsce – Speed Slalom Women - Skatelondon - Londyn, Wielka Brytania

3 miejsce – Battle Slalom Women - Skatelondon - Londyn, Wielka Brytania

4 miejsce – Battle Slalom Women - Inline Games, Mistrzostwa Europy - Berlin, Niemcy

6 miejsce – Classic Slalom Women - Inline Games, Mistrzostwa Europy - Berlin, Niemcy

2 miejsce – Slide Women - Battle Warsaw - Warszawa, Polska

3 miejsce – Speed Slalom Women - Battle Warsaw - Warszawa, Polska

3 miejsce – Battle Slalom Women - Battle Warsaw - Warszawa, Polska

2 miejsce – Women Slalom Battle - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

1 miejsce – Speed Slalom Women - Freestyle Slalom Kętrzyn - Kętrzyn, Polska

2011

3 miejsce- Battle Women - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów

5 miejsce – Speed Slalom Junior Women - Mistrzostwa Świata - Geisingen, Niemcy

3 miejsce – Na dystansie 9km – Klasyfikacja generalna kobiet - Roll And Ski - Gorlice, Polska

3 miejsce – Speed Slalom Women - Gdańsk Slalom Session - Gdańsk, Polska

1 miejsce – Speed Slalom Women - Powerslide Slalom Jam Edycja IV - Kielce, Polska

2 miejsce – Battle Slalom Women - Powerslide Slalom Jam Edycja IV - Kielce, Polska

2010

2 miejsce – Speed Slalom Women - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2 miejsce – Speed Slalom Women - Battle Warsaw - Warszawa, Polska

1 miejsce – Freestyle Slalom Junior Women - Powerslide Slalom Jam Edycja III - Kielce, Polska

1 miejsce – Speed Slalom Junior Women - Powerslide Slalom Jam Edycja III - Kielce, Polska

Magda Dziama

2015

2 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Jump Women - Kętrzyn, Polska

2 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Classic Junior Women - Kętrzyn, Polska

3 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Junior Women - Kętrzyn, Polska

3 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Battle Junior Women - Kętrzyn, Polska

2 Miejsce - Speed Slalom Junior Women - Kętrzyn, Polska

2 Miejsce - Battle Slalom Junior Women - Kętrzyn, Polska 

1 Miejsce - Battle Women - Otwock, Polska

1 Miejsce - Jump Women - Otwock, Polska

2 Miejsce - Speed Women - Otwock, Polska 

3 Miejsce - Bladecross Women - Otwock, Polska

3 Miejsce - Speed Women - Prero , Czechy 

1 Miejsce - Speed Women - Praga, Czechy

2 Miejsce - Battle Women - Praga, Czechy 

3 Miejsce - Battle Junior Women - Rzeszów, Polska

3 Miejsce - Classic Junior Women - Rzeszów, Polska

3 Miejsce - Speed Junior Women - Rzeszów, Polska 

3 Miejsce -  Jump Women - Rzeszów, Polska

2014

1 miejsce - Battle junior - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Speed junior - Kętrzyn, Polska 

1 miejsce - Speed - Praga, Czechy 

2 miejsce - Battle - Praga, Czechy 

2 miejsce - Clasic junior - Rzeszów, Polska 

2 miejsce - Speed junior - Rzeszów, Polska 

3 miejsce - Battle junior - Rzeszów, Polska

2013

3 miejsce - Speed Slalom Junior - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Battle Junior - Kętrzyn, Polska

2012

1 miejsce - Battle amator - Rzeszów , Polska

Justyna Czapla

2016

1 miejsce - Classic Junior Women - Polish Freestyle Slalom Championship - Otwock/ Polska

1 miejsce - Battle Junior Women - Polish Freestyle Slalom Championship - Otwock/ Polska

1 miejsce - Battle Junior Women - Freestyle Slalom Kętrzyn - Kętrzyn/ Polska

1 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Freestyle Slalom Kętrzyn - Kętrzyn/ Polska

2 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

2 miejsce - Battle Junior Women - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

3 miejsce - Slide Women - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

3 miejsce - Battle Junior Women - Rollerclub Cup - Moskwa/ Rosja

3 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Paris Slalom World Cup - Paryż/ Francja

3 miejsce - Battle Junior Women - Paris Slalom World Cup - Paryż/ Francja

3 miejsce - Classic Junior Women - Paris Slalom World Cup - Paryż/ Francja

1 miejsce - Battle Junior Women - Inline Games - Berlin/ Niemcy

3 miejsce - Classic Junior Women - Busto Battle - Busto Arsizio/ Włochy

2 miejsce - Battle Junior Women - Shanghai Slalom Open - Shanghai/ Chiny

1 miejsce - Battle Junior Women - Battle Rzeszów - Rzeszów/ Polska

1 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Battle Rzeszów - Rzeszów/ Polska

2015

1 miejsce - Battle Junior Women - Polish Freestyle Slalom Championship - Kętrzyn/Polska

1 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Polish Freestyle Slalom Championship - Kętrzyn/Polska

1 miejsce - Classic Junior Women - Polish Freestyle Slalom Championship - Kętrzyn/Polska

2 miejsce - Battle Junior Women - European Freestyle Slalom Championship - Busto Arsizio/ Włochy

2 miejsce - Battle Women - Freestyle Slalom Kętrzyn - Kętrzyn/ Polska

1 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Freestyle Slalom Kętrzyn - Kętrzyn/ Polska

1 miejsce - Speed Slalom Women - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

1 miejsce - Classic Women - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

2 miejsce - Battle Women - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

1 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Battle Warsaw - Warszawa/ Polska

1 miejsce - Jump Women - Battle Warsaw - Warszawa/ Polska

2 miejsce - Battle Junior Women - Battle Warsaw - Warszawa/ Polska

3 miejsce - Classic Junior Women - Battle Warsaw - Warszawa/ Polska

3 miejsce - Slide Women - Battle Warsaw - Warszawa/ Polska

1 miejsce - Speed Junior Women - Paris Slalom World Cup - Paryż/ Francja

2 miejsce - Classic Junior Women - Paris Slalom World Cup - Paryż/ Francja

1 miejsce - Battle Junior Women - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów/ Polska

2 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów/ Polska

2014

1 miejsce - Speed Slalom - Battle Budapest – Budapeszt, Węgry

1 miejsce - Battle Slalom- Battle Budapest – Budapeszt, Węgry

1 miejsce - Speed Slalom - Czech Slalom Series - Czechy

1 miejsce – Battle Slalom - Czech Slalom Series - Czechy

1 miejsce - Classic Slalom - Czech Slalom Series - Czechy

3 miejsce - Speed Slalom - Rollercup Monza - Włochy

5 miejsce - Battle Slalom - Rollercup Monza - Włochy

2 miejsce - Speed Slalom - Battle Warsaw – Warszawa, Polska

2 miejsce - Speed Slalom – European Freestyle Slalom Championships - Włochy

3 miejsce - Classic Slalom – European Freestyle Slalom Championships - Włoch

4 miejsce - Classic Slalom – World Freestyle Slalom Championships – Paryż, Francja

1 miejsce - Speed Slalom Junior - Battle Rzeszów – Rzeszów, Polska

1 miejsce - Classic Slalom Junior - Battle Rzeszów – Rzeszów, Polska

1 miejsce - Battle Slalom Junior - Battle Rzeszów – Rzeszów, Polska

2013

1 miejsce - Speed Slalom - Cech Slalom Series - Czechy

2 miejsce – Battle Slalom - Cech Slalom Series - Czechy

12 miejsce - Speed Slalom – Paris Slalom World Cup – Paryż, Francja

4 miejsce - Speed Slalom - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

2  miejsce - Battle Slalom - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

1 miejsce - Speed Slalom Junior – Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Battle Slalom Junior – Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska

4 miejsce - Classic slalom – Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska

Maja Wiktor

2014

3 miejsce – Speed Women Junior - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

3 miejsce – Classic Women Junior - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

2 miejsce – Speed Women Junior - Frestyle Slalom Kętrzyn – Kętrzyn, Polska

3 miejsce – Battle Women Junior - Freestyle Slalom Kętrzyn – Kętrzyn, Polska

2013

2 miejsce – Speed Woman Junior - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom – Kętrzyn, Polska

3 miejsce – Battle Woman Junior - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom – Kętrzyn, Polska

Patrycja Najda

2016

1 miejsce – Speed Slalom Junior Woman – Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom – Otwock, Polska

1 miejsce – Bladecross Junior – Mistrzostwa Polski w jeździe agresywnej na rolkach – Chorzów, Polska

1 miejsce – Mini Bladecross – I Love Rolki – Warszawa, Polska

1 miejsce – Tor przeszkód 14-16 lat dziewcząt – Mistrzostwa Podkarpacia – Rzeszów, Polska

1 miejsce – Tricksters – Rollcamp Champions – Katowice, Polska

1 miejsce – Free Race – Off Sport Cup – Kraków, Polska

2 miejsce – Pair Classic Slalom – Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom – Otwock, Polska

2 miejsce – Mini Bladecross – I Love Rolki – Warszawa, Polska

2 miejsce – Bladecross Junior Woman – Battle Otwock – Otwock, Polska

2 miejsce – Przejazd pod tyczką 10+ dziewcząt – Battle Rzeszów – Rzeszów, Polska

2 miejsce – Tricksters 12+ - Ogólnopolska Liga Rollcamp Champions – Polska

3 miejsce – Aggressive Junior – PTG ALL DAY – Katowice, Polska

3 miejsce – Speed Slalom Junior Woman – Freestyle Slalom Kętrzyn – Kętrzyn, Polska

3 miejsce – Speed Slalom Junior Woman – Battle Otwock – Otwock, Polska

3 miejsce – Skok wzwyż kobiet – Mistrzostwa Podkarpacia – Rzeszów, Polska

2015

1 miejsce - Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach - Tor przeszkód - Rzeszów, Polska

1 miejsce - PTG ALL DAY - Bladecross Junior - Katowice, Polska

2 miejsce - I Love Rolki - Mini Bladecross - Warszawa, Polska

2 miejsce - Battle Otwock - Bladecross Junior Woman - Otwock, Polska

4 miejsce - Battle Warsaw - Speed Slalom Junior - Warszawa, Polska

2014

3 miejsce - Speed Slalom Junior - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Classic Freestyle Slalom - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Battle Junior - Kętrzyn, Polska

4 miejsce - Classic Junior - Rzeszów Slalom Battle, Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska

2013

1 miejsce - Battle Amator - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

4 miejsce - Battle i Speed Junior -Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

Udział w Mistrzostwach Europy - 6 Battle Warsaw

Natalia Wisz

2016

3 miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Slalom Junior Women-Otwock, Polska

2 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Rzeszów, Polska

4 miejsce - Speed Slalom Junior Women - Kętrzyn, Polska

2015

1 miejsce - Battle Rzeszów - Speed Slalom - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Mistrzostwa Polski Freestylu w Ketrzynie - Speed Slalom - Kętrzyn, Polska

3 miejsce - Mistrzostwa Mazowsza we Freestylu - Speed Slalom - Otwock, Polska

3 miejsce - Mistrzostwa Mazowsza we Freestylu -Battle - Otwock, Polska

4 miejsce - Mistrzostwa Polski Freestylu w Ketrzynie - Battle - Kętrzyn, Polska

Szymon Marszał

2015

3 miejsce - Bladecross - Warszawa, Polska

2 miejsce - Amatroskiej Liga Slalomowa I Love Rolki - Rzeszów, Polska

Wiktoria Kubasiewicz

2016

3 miejsce - Classic Junior Woman - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock, Polska

3 miejsce - Battle Junior Woman - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock, Polska

2015

4 miejsce - Classic Slalom - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

4 miejsce - Battle Slalom - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

4 miejsce - Classic Slalom - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom Kętrzyn - Rzeszów, Polska

Jakub Flaga

2016

1 miejsce 10 - Mistrzostwa podkarpacia - Rzeszow 

1 miejsce - Mini bladecross - Warszawa

1 miejsce - High jump man junior - Rzeszow

2 miejsce - Sprint street - Kętrzyn

2 miejsce - Speed junior man - Kętrzyn

1 miejsce - Jump man junior - Ketrzyn

3 miejsce - Speed man junior - Rzeszów

2 miejsce - Battle man junior - Otwock

1 miejsce - Speed slalom man junior - Otwock

1 miejsce - Jump man - Sanok

2015

2 miejsce - 9 otwarte mistrzostwa podkarpacia - Rzeszów

1 miejsce - Freestyle slalom - Rzeszów

3 miejsce - Mistrzostwa polski - Kętrzyn

2 miejsce - Freestle slalom - Rzeszów

2 miesjce - Mini blade cross - Warszawa

2 miejsce - Tor przezkod otwarte mistrzostwa podkarpacia - Rzeszów

1 miejsce - Mini balde cross - Warszawa

Nikodem Krupa

2016

3 Miejsce - mini blade cross - Warszawa Polska 

4 Miejsce - battle - bitwy świdermajerowe - Otwock Polska

1 Miejsce - Battle - amatorska Liga slalomowa - Rzeszów Polska

2 Miejsce - Battle - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów Polska

5 Miejsce - Speed - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów Polska

3 Miejsce - Battle - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock Polska 

4 Miejsce - Classic - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock Polska

5 Miejsce - Speed - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock Polska

Dominik Bojda

2016

1 Miejsce - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Tor przeszkód - Rzeszów (19 marca 2016)

1 Miejsce - Igrzyska Sportu i Zdrowia - Tor przeszkód - Stalowa Wola (1 maja 2016)

1 Miejsce - World Slalom Series/Bitwy Świdermajerowe - Battle Junior Man - Otwock (17 IV 2016)

1 Miejsce - Mini-Bladecrossie na Zimowym Narodowym - Bladecross - Warszawa, Polska (13 luty 2016)

2 Miejsce - World Slalom Series/II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Battle Junior Man - Otwock, (25-26 czerwiec 2016)

2 Miejsce - World Slalom Series/Freestyle Slalom Kętrzyn 2016 -Battle Junior Man - Kętrzyn, (21-22 V 2016)

2 Miejsce - World Slalom Series/II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Speed Junior Man - Otwock (25-26 czerwiec 2016)

2 Miejsce - Igrzyska Sportu i Zdrowia - Skok wzwyż - Stalowa Wola, Polska (1 maja 2016)

2 Miejsce - Igrzyska Sportu i Zdrowia - Limbo skating - Stalowa Wola, Polska (1 maja 2016)

3 miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Junior Man - Otwock (10-11 grudzień 2016)

3 Miejsce - World Slalom Series/Bitwy Świdermajerowe - Speed Junior Man - Otwock, Polska (17 IV 2016)

3 Miejsce - World Slalom Series/Battle Rzeszów 2015 - Speed Junior Man - Rzeszów, Polska (5-6 XI 2016)

2015

1 Miejsce - IX Mistrzostwa Podkarpacia - Tor przeszkód - Rzeszów, Polska

1 Miejsce - Zawody "PUSH THE SPRING" - Bladecross - Warszawa, Polska

1 Miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn 2015 - K12 Night Skating Man -  Kętrzyn, Polska

2 Miejsce -  I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Free Jump Junior Man - Otwock, Polska

2 Miejsce -  I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Bladecross Junior Man - Otwock, Polska

2 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Junior Man - Kętrzyn, Polska

2 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Jump Junior Man- Kętrzyn, Polska

3 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Battle Junior Man- Kętrzyn, Polska

3 Miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn 2015 - Speed Junior Man -  Kętrzyn, Polska

4 Miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn 2015 - Battle Junior Man -  Kętrzyn, Polska

4 Miejsce - Battle Rzeszów 2015 - Battle Junior Man -  Rzeszów, Polska

4 Miejsce -  I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Przejazd pod tyczką - Otwock, Polska

2014

3 miejsce - Speed Slalom Man Junior - Mistrzostwa Polski, Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Freestyle Battle Man Junior - Mistrzostwach Polski, Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Freestyle Battle Man Junior - Kętrzyn, Polska

2013

3 miejsce - Trójbój - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

2012

2 miejsce - Tor przeszkód - VII Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na rolkach

2011

3 miejsce - IV Mikołajkowy Turniej Rolkowy o Puchar Gimnazjum nr 8 - Rzeszów, Polska

1 miejsce - I Karnawałowy Turniej Rolkowy - Rzeszów, Polska

Hubert Kilian

2016

1 miejsce - Speed Slalom Junior Men - Czech Slalom Series - Prerov/ Czechy

2 miejsce - Speed Junior Men - Polish Freestyle Slalom Championship - Otwock/ Polska

1 miejsce - Speed Junior Men - Freestyle Slalom Kętrzyn - Kętrzyn/ Polska

1 miejsce - Speed Junior Man- Battle Rzeszów - Rzeszów/ Polska

3 Miejsce - Igrzyska Sportu i Zdrowia - Limbo skating - Stalowa Wola, Polska

2 Miejsce - Igrzyska Sportu i Zdrowia - Tor przeszkód - Stalowa Wola

2 Miejsce - Mini-Bladecrossie na Zimowym Narodowym - Bladecross - Warszawa, Polska

2 Miejsce - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Tor przeszkód - Rzeszów

2015

1 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Speed Junior Man - Kętrzyn, Polska

5 Miejsce - Mistrzostwa Polski - Battle Junior Man- Kętrzyn, Polska

2 Miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn 2015 - K12 Night Skating Man -  Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Battle Rzeszów - Speed Slalom Man Junior - Rzeszów, Polska

1 Miejsce - IX Mistrzostwa Podkarpacia - Tor przeszkód - Rzeszów, Polska

1 Miejsce -  I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Mini Bladecross Junior Man - Otwock, Polska

2 miejsce - Mini Bladecross Warszawa - Mini Bladecross - Warszawa , Polska

2014

1 miejsce - Speed Slalom Man Junior - Mistrzostwa Polski - Slalom Battle Rzeszów - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Freestyle Classic Man Junior - Mistrzostwa Polski Slalom Battle Rzeszów - Rzeszów, Polska

5 miejsce - Freestyle Battle Man Junior -  Mistrzostwa Polski Slalom Battle Rzeszów - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Speed Slalom Man Junior - Puchar Polski - Kętrzyn, Polska

2013

1 miejsce - Speed Slalom Man Junior - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Freestyle Battle Man Junior - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

Weronika Bojda

2016

1 Miejsce - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Tor przeszkód - Rzeszów (19 marca 2016)

2015

2 Miejsce -  I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Bladecross - Otwock, Polska

2 Miejsce - I LOVE ROLKI Rzeszów 2015 - Freestyle Slalom -  Rzeszów, Polska

2 Miejsce - Zawody "PUSH THE SPRING" - Bladecross - Warszawa, Polska

2 Miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn 2015 - TBD Woman -  Kętrzyn, Polska

3 Miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn 2015 - K12 Night Skating Woman -  Kętrzyn, Polska

3 Miejsce - IX Mistrzostwa Podkarpacia - Tor przeszkód - Rzeszów, Polska

3 Miejsce -  I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Przejazd pod tyczką - Otwock, Polska

2013

2 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Sprint na 500m - Otwarty Dzień Wrotkarstwa

2012

I miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle

II miejsce - Przejazd pod tyczką - Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na rolkach

2011

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle

1 miejsce - I Karnawałowy Turniej Rolkowy

2010

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2009

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - II Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na rolkach

Eryk Koszela

2015

13 miejsce - Battle Slalom Man - Battle Prerov - Prerov Czechy

17 miejsce - Speed Slalom Man -  Battle Prerov - Prerov, Czechy

5 miejsce - Battle Slalom Man -Battle Kętrzyn - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Speed Slalom Junior Man – Battle Kętrzyn - Kętrzyn, Polska

4 miejsce - Battle Slalom Man - Battle Otwock – Otwock, Polska

8 miejsce - Speed Slalom Man - Battle Otwock – Otwock, Polska

10 miejsce - Free Jump Man - Battle Otwock – Otwock, Polska

1 miejsce - Blade Cross Junior - Battle Otwock – Otwock, Polska

7 miejsce - Battle Slalom Junior Man - Battle Warsaw – Warszawa, Polska

3 miejsce - Speed Slalom Junior Man - Battle Warsaw – Warszawa, Polska

5 miejsce - Classic Junior Man - Battle Warsaw – Warszawa, Polska

5 miejsce - Speed Slalom Junior Man - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

3 miejsce - Battle Slalom Junior Man - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

3 miejsce - Classic Junior Man - Rzeszów Slalom Battle – Rzeszów, Polska

4 miejsce - Speed Slalom Junior Man - Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Battle Slalom Junior Man - Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Classic Junior Man - Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska 

1 miejsce - Trójboju Dziecięcym - Mistrzostwa Polski – Kętrzyn, Polska

2014

1 miejsce - Battle Junior Man - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Trójbój Dziecięcy - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Speed Junior Man - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Freestyle Slalom Classic Junior Men - Mistrzostwa Polski, Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Freestyle Slalom Battle Junior Men - Mistrzostwa Polski, Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Speed Slalom Junior Men - Mistrzostwa Polski, Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2013

1 miejsce - Battle Junior - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Trójbój Dziecięcy - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Speed Junior - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Przejazd pod tyczką mężczyzn - Slalom Battle Rzeszów - Rzeszów Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Mistrzostwa Rzeszowa - Rzeszów, Polska

Mistrz Ligii Polskiej Juniorów 2013 roku w kategorii Classic Slalom Man

Mistrz Ligii Polskiej Juniorów  2013 roku w kategorii Battle Slalom Man

Wicemistrz Ligii Polskiej Juniorów w 2013 roku w kategorii Speed Slalom Man

Udział w międzynarodowych zawodach w kategoriach Battle, Speed oraz Classic Slalom Man w Paryżu, Barcelonie, Prerovie, Budapeszcie oraz Senigalii w tym na Mistrzostwach Europy w Warszawie

2012

1 miejsce - Krakowski Bieg na Rolkach na dystansie 0,5 km - Kraków, Polska

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach

Mistrz Ligii Polskiej Juniorów 2012 w kategorii Battle Slalom Man

Mistrz Ligii Polskiej Juniorów 2012 roku w kategorii Speed Slalom Man

Udział w międzynarodowych zawodach w kategoriach Battle, Speed oraz Classic Slalom Man w Warszawie, Paryżu, Barcelonie, Prerovie, Budapeszcie oraz Senigalii

2011

2 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Powerslide Slalom Jam Edycja IV - Kielce, Polska

1 miejsce - Bieg na rolkach dystans 0,5km - Kraków, Polska

2010

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Powerslide Slalom Jam Edycja III - Kielce, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Extremeday Rzeszów - Rzeszów, Polska

Justyna Tęczar

2016

1 miejsce - I love Rolki - Mini Bladecross - Warszawa - Polska

1 miejsce - I love Rolki - Przejazd pod tyczką - Warszawa - Polska

3 miejsce - V Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w jeździe na rolkach - Bladecross - Rzeszów - Polska

2 miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn - Trójbój dziecięcy - Kętrzyn - Polska

2 miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn - Sprint Streetball K 12 - Kętrzyn - Polska

1 miejsce - Sportowa Sobota w Sanoku - Bladecross - Sanok - Polska

1 miejsce - Zmagania rolkowe Stalowa Wola - Skok nad tyczką junior - Stalowa Wola - Polska

2 miejsce - Zmagania rolkowe Stalowa Wola- Przejazd pod tyczką - Stalowa Wola - Polska

3 miejsce - Off Spring Festiwal - Przejazd pod tyczką - Kraków - Polska

1 miejsce - Off Spring Festiwal -Skok nad tyczką - Kraków - Polska

1 miejsce - Battle Otwock - Bladecross Junior Roman - Otwock - Polska

1 miejsce - Amatorska Liga Slalomowa - Mini Bladecross - Warszawa - Polska

1 miejsce - Amatorska Liga Slalomowa - Wyścig na 100m. - Warszawa - Polska

2 miejsce - Amatorska Liga Slalomowa - Freestyle Slalom Dzieci - Warszawa - Polska

2 miejsce - Amatorska Liga Slalomowa - Przejazd pod tyczką - Warszawa - Polska

1 miejsce - Pierwsze Sanockie Zawody Rolkowe - Tor Przeszkód - Sanok - Polska

3 miejsce - Pierwsze Sanockie Zawody Rolkowe - Przejazd pod tyczką - Sanok - Polska

3 miejsce - Pierwsze Sanockie Zawody Rolkowe - Skok nad tyczką - Sanok - Polska

1 miejsce - Rzeszów Slalom Battle - Przejazd pod tyczką 10+ - Rzeszów - Polska

2015

1 miejsce - IX Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia W Jeździe Na Rolkach - Tor Przeszkód - Rzeszów, Polska

2 miejsce - IX Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia W Jeździe Na Rolkach - Przejazd pod tyczką kobiet - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn - Trójbój Dziecięcy - Kętrzyn, Polska

2 miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn - Night Skating Woman - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Battle Otwock - Mini Bladecross Junior Woman - Otwock, Polska

3 miejsce - Battle Otwock - Free Jump - Junior Woman - Otwock, Polska

1 miejsce - Mini Bladecross Warszawa - Mini Bladecross - Warszawa , Polska

3 miejsce - Rzeszów Slalom Battle - Przejazd pod tyczką dziewczyny - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Freestyle Slalom Kętrzyn - Trójbój Dziecięcy - Kętrzyn, Polska

2014

2 miejsce - Trójbój Dziecięcy = Puchar Polski - Kętrzyn, Polska

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - Pierwsze warsztaty Rolkowe - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Skok nad tyczką dziewczyn - Mistrzostwa Polski - Rzeszów, Polska

2013

3 miejsce - Amator Freestyle Battle Woman - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Trójbój Skejcika - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

Abigajl Pelinko

2016

2 miejsce Limbo skating - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock, Polska

17 miejsce Speed Slalom Woman Junior - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock, Polska

1 miejsce Przejazd pod tyczką - Battle Rzeszów 2016

1 miejsce Przejazd pod tyczką - ustanowiony Rekord Polski 26,5cm - Skate Cross na torze "Błonie", Sanok, Polska

1 miejsce Skate Cross - Skate Cross na torze "Błonie", Sanok, Polska

1 miejsce Trójbój Dziecięcy - Freestyle Slalom Kętrzyn, Polska

9 miejsce w Battle Slalom Junior Freestyle Slalom Kętrzyn, Polska

1 miejsce Przejazd pod tyczką - ustanowiony Rekord Polski 29cm - Off Sport Festiwal - Tauron Arena Kraków, Polska

1 miejsce Bladecross Junior D Women - Battle Otwock, Polska

2 miejsce Limbo skating - Battle Otwock, Polska

1 miejsce Przejazd pod tyczką - Freestyle Slalom dni Stalowej Woli, Polska

2 miejsce Skok nad tyczką Junior Woman - Freestyle Slalom dni Stalowej Woli, Polska

1 miejsce Limbo skating - Bitwy Świdermajerowe Otwock, Polska

1 miejsce Tor Przeszkód - XI Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach, Rzeszów, Polska

1 miejsce Przejazd pod tyczką 31cm - XI Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach, Rzeszów, Polska

2015

1 miejsce - Trójbój Dziecięcy 2007-2009 - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

Pobity rekord Polski w jeździe pod tyczką - 30,5cm - Mistrzostwa Polski - Kętrzyn, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Puchar Polski - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

Utrzymany rekord Polski - 34cm - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Battle Slalom - roczniki 2007-2009 - Amatorskie Zawody I Love Rolki - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Mini Bladecross Junior D Woman - Battle Otwock, I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Otwock, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Battle Otwock, I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Otwock, Polska 

2 miejsce - Przejazd pod tyczką - Mini Bladecross - Stadion Narodowy - Warszawa, Polska

2 miejsce - Tor przeszkód - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Rzeszów, Polska

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Rzeszów, Polska

2014

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Przejazd pod tyczką - Pierwsze warsztaty Rolkowe - Rzeszów, Polska

2013

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2 miejsce - Sprint na 500m - Otwarty Dzień Wrotkarstwa - Kraków, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - Mistrzostwa Rzeszowa - Rzeszów, Polska

Adam Sitko

2016

2016 II miejsce Mini Blade Cross, I love rolki, Zimowy Narodowy, Warszawa

2016 III miejsce limbo skating, II miejsce blade cross, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza, Otwock

2016 II miejsce blade cross, I love rolki Darmowe Warsztaty Rolkowe, PGE Narodowy, Warszawa

2016 I miejsce limbo skating, Bitwy Świdermajerowe, Otwock

2016 II miejsce skok nad tyczką, III miejsce limbo skting, Off Sport Festiwal Kraków

2016 II miejsce Amatorskie Zawody Slalomowe Amatorska Liga Slalomowa, Rzeszów

2016 III miejsce I Sanockie Zawody Rolkarskie Skete Cross na torze „Błonie”, Sanok

Liwia Pelinko

2016

3 miejsce Limbo skating - Mistrzostwa Polski Freestyle Slalom - Otwock, Polska

2 miejsce Przejazd pod tyczką - Battle Rzeszów, Polska

2 miejsce Przejazd pod tyczką - Skate Cross na torze "Błonie" - Sanok, Polska

2 miejsce Skate Cross - Skate Cross na torze "Błonie" - Sanok, Polska

2 miejsce Przejazd pod tyczką - Off Sport Festiwal - Tauron Arena Kraków, Polska

1 miejsce Bladecross Junior E Women - Battle Otwock, Polska

3 miejsce Limbo skating - Battle Otwock, Polska

1 miejsce Trójbój Dziecięcy - Freestyle Slalom Kętrzyn, Polska

3 miejsce Sprint Street K6 - Freestyle Slalom Kętrzyn, Polska

3 miejsce Przejazd pod tyczką Freestyle Slalom dni Stalowej Woli, Polska

3 miejsce Skok nad tyczką Junior Woman, Polska

2 miejsce Limbo skating - Bitwy Świdermajerowe Otwock, Polska

1 miejsce Tor Przeszkód - XI Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach, Rzeszów, Polska

2 miejsce Przejazd pod tyczką - XI Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach, Rzeszów, Polska

2015

2 miejsce - Przejazd pod tyczką - Puchar Polski - Rzeszów Slalom Battle - Rzeszów, Polska

2 miejsce - roczniki 2010-2011 - Amatorskie Zawody I Love Rolki Battle Slalom - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Mini Bladecross Junior E Woman - Battle Otwock, I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Otwock, Polska

2 miejsce - Przejazd pod tyczką - Battle Otwock, I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Otwock, Polska

3 miejsce - Przejazd pod tyczką - Mini Bladecross - Stadion Narodowy - Warszawa, Polska

2 miejsce - Bladecross - Mini Bladecross - Stadion Narodowy - Warszawa, Polska

1 miejsce - Tor przeszkód - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Rzeszów, Polska

1 miejsce - Przejazd pod tyczką - X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia - Rzeszów, Polska