Złoty interes czyli od początku...

W 2006 roku Konrad Tomaka wystąpił w programie "Złoty Interes", przedstawił pomysł na szkółkę rolkową i głosami jury wygrał 10 000 zł na otwarcie swojego biznesu. Tak zaczyna się historia Szkółki Rolkowej Wodzu. W ciągu tej niemal dekady w naszej szkółce nauczyliśmy jeździć na rolkach setki osób w wieku od 3 do 83 lat. 

Nasi podopieczni zdobyli dziesiątki medali


 na krajowych i zagranicznych zawodach.

W szkółce Rolkowej Wodzu

prowadzone są różnorodne zajęcia, dla osób o różnym poziomie zaawansowania na rolkach. Zajęcia z podstaw jazdy, dla osób stawiających pierwsze kroki, a także dla tych którzy radzą sobie na rolkach ale chcą doszlifować swoje umiejętności. Dla bardziej wymagających lub szukających kreatywnego sposobu na wykorzystanie rolek prowadzimy zajęcia z Freestyle Slalomu, czyli widowiskowej jazdy między kubkami. Jest to specjalność szkółki, wśród jej podopiecznych są multimedaliści międzynarodowych zawodów slalomowych.

Nasza specjalność


Freestyle Slalom

Skatepark

Dla szukających adrenaliny i mocnych wrażeń lecz wciąż w bezpiecznym środowisku i pod czujnym okiem specjalisty, mamy także zajęcia na jednym z najlepszych skateparków w Polsce.


Nasi partnerzy

  • Moss
  • Bladeville
  • Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe
  • I Love Rolki
  • Sklep rolkowy Wodzu