19 marca 2016 roku odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Jeździe na Rolkach. W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników!

Z roku na rok impreza coraz bardziej rozrasta się. Gościliśmy szkółki i kluby m.in. z Sanoka, Otwocka i Warszawy.

Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się za rok!


Pełna galeria zdjęć dostępna na facebook’u.

Wyniki Tor Przeszkód

Kategoria dziewczyny 3-5 lat

  1. Liwia Pelinko (0:32,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Aleksandra Niemczyk (0:36,10)- UKS Wilki Otwock
  3. Bianka Bluj (0:37,10) – MKS Sanok

Kategoria chłopcy 3-5 lat

  1. Jakub Paśkiewicz (0:45,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Jakub Kostrzewa (0:52,80) – UKS Wilki Otwock
  3. Kacper Karasiński (0:54,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 6-7 lat

  1. Abigajl Pelinko (0:24,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Nadia Jeziorek (0:27,00) – UKS Wilki Otwock
  3. Julia Kogut (0:29,40) – MKS Sanok

Kategoria chłopcy 6-7 lat

  1. Bartosz Bojda (0:25,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Marcin Zrębiec (0:26,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Maciej Tęczar (0:27,10) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 8-9 lat

  1. Weronika Bojda (0:23,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Weronika Bolka (0:27,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Paula Chmielarska (0:28,10) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopcy 8-9 lat

  1. Eryk Koszela (0:23,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Igo Maciąg (0:25,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Kuba Orzechowski (0:26,30)- UKS Wilki Otwock

Kategoria dziewczyny 10-11 lat

  1. Julia Cierpich (0:22,60) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Paulina Poczynek (0:24,90) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Justyna Tęczar (0:25,10) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopcy 10-11 lat

  1. Kuba Traczewski (0:21,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Adrian Czajkowski (0:25,50) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Konrad Waczański (0:26,00) – Zub – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 12-13 lat

  1. Klara Nazorek (0:25,50) – UKS Wilki Otwock
  2. Gabriela Sołga (0:27,20) – Dębno
  3. Julia Zawadzka (0:27,70) – UKS Wilki Otwock

Kategoria chłopcy 12-13 lat

  1. Dominik Bojda (0:18,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Rafał Tokarzewski (0:21,20) – UKS Wilki Otwock
  3. Adam Sobala (0:26,80) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 14-16 lat

  1. Patrycja Najda (0:19,60 – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Justyna Czapla (0:20,50) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Magdalena Dziama (0:21,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopcy 14-16 lat

  1. Jakub Flaga (0:17,90) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Konrad Kulpiński (0:22,40) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Michał Dziwik (0:22,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 17-29 lat

  1. Izabela Bednarska (0:24,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Adrianna Mazur (0:25,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Beata Kopeć (0:35,80)

Kategoria chłopaki 17-29 lat

  1. Mateusz Szymkowicz (0:20,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Bombel Ziombel (0:23,10) – UKS Wilki Otwock
  3. Bartłomiej Lis (0:25,70) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 30+ lat

  1. Joanna Pelczar (0:26,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Sylwia Koszela (0:28,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Katarzyna Cholewa (0:34,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopaki 30+ lat

  1. Kamil Tomaka (0:20,60) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Bartek Frydrych (0:25,30) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Damian Pelinko (0:26,90)- Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria dziewczyny 40+ lat

  1. Magdalena Poczynek (0:26,40) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Grażyna Bojda (0:34,00) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Kategoria chłopaki 40+ lat

  1. Marek Mika (0:23,20) – Luce Team
  2. Piotr Bojda (0:27,20) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Mirosław Koszela (0:27,50) – Szkółka Rolkowa Wodzu

Wyniki Przejazd pod tyczką

Dziewczyny

  1. Abigajl Pelinko (31cm) – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Nadia Jeziorek – UKS Wilki Otwock

Chłopaki

  1. Maciej Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Kuba Traczewski – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Maksymilian Poczynek – Szkółka Rolkowa Wodzu

Wyniki Skok nad tyczką

Dziewczyny

  1. Magdalena Dziama – Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. Justyna Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu

Chłopaki

  1. Bombel Ziombel (130cm) – UKS Wilki Otwock
  2. Tomasz Mroczek – Szkółka Rolkowa Wodzu
  3. Basil Jackson

Wyniki Szkół i Klubów

  1. Szkółka Rolkowa Wodzu
  2. UKS Wilki Otwock
  3. MKS Sanok

Wyniki Rodzin

  1. Bojda
  2. Pelinko
  3. Tęczar
  4. Koszela i Poczynek

Oficjalna relacja MM Spot

Relacja Damian Pelinko

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.