W dniach 18 – 19 listopad w gościnnej Galerii Millenium Hall, odbyly się dwudniowe zawody z cyklu WSSA o randze dwóch kubków  – Rzeszów Slalom Battle .

Wzięło w nich udział ponad stu zawodników ze szkółek rolkowych: Wodzu, BlueBear, Wilki Otwock, Slalom Academy, Sport Rebel, I Love Rolki, Rollerblading Scholl,oraz niezrzeszonych. O randze i popularności zawodów świadczy fakt, iż gościliśmy również rolkarzy ze Słowacji, Hiszpanii oraz Francji.

W pierwszym dniu zawodów rozegrany został speed, classic oraz przejazd pod tyczką, w drugim dniu zaś battle i high jump.
Na uwagę zasługuje fakt, iż na 60 miejsc medalowych, zawodnicy reprezentujący nasza Szkółkę wchodzili na podium 37 razy, niejednokrotnie nie dopuszczając na nie nikogo spoza Rzeszowa. To ogromny sukces zawodników na co dzień trenujacych w Szkółce Rolkowej Wodzu w Galerii  Nowy Świat, oraz ich trenerów, przez co zawody te zaliczamy do bardzo udanych. Cieszy nas ogromnie wysoki poziom umiejętności naszych rolkarzy, oraz to, iż trenują i wciąż się rozwijają.Gratulujemy tym, którzy wystartowali, pobili swoje rekordy czasowe, oraz dzięki swoim treningom wspięli się na wymarzone podium.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wielkiego sportowego wydarzenia, zawodnikom, sędziom, kibicom.
Wielkie podziękowania należą się Galerii Millenium Hall za życzliwe jak co roku przyjęcie rolkarzy i wszelką pomoc w organizacji, oraz wszystkim sponsorom.

Link do Galerii zdjęć z zawodów:

https://www.facebook.com/pg/rzeszowslalombattle/photos/?tab=album&album_id=821146568067612

Wyniki:

Speed:

Junior Women
1. Maja Kozłowska – BlueBear Kętrzyn
2. Justyna Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu
Junior Men
1. Hubert Kilian – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Jakub Mączyński – BlueBear Kętrzyn
3. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu
Senior Women
1. Ewelina Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Paulina Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Magdalena Dziama – Szkółka Rolkowa Wodzu
Senior Men
1. Mateusz Szymkowicz -Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Konrad Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. San Honorio Calabuig Abel
Speed 30+ Women
1. Katarzyna Cholewa – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Barbara Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Monika Cwynar – Szkółka Rolkowa Wodzu
Speed 30+ Men
1. Michał Lelek – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Kamil Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Krzysztof Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu

Classic:

Junior Women
1. Justyna Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Zofia Brzezińska – Slalom Academy
3. Maja Kozłowska – BlueBear Kętrzyn
Junior Men
1. Jakub Mączyński – BlueBear Kętrzyn
2. Nikodem Krupa – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Jakub Trojanowski – Szkółka
Rolkowa Wodzu
Senior Women
1. Klaudia Hartmanis – Slalom Academy
2. Ewelina Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Magdalena Dziama – Szkółka Rolkowa Wodzu
Senior Men
1. Tomasz Wieczorek – Sport Rebel
2. Kamil Motyka – SportRebel
3. Konrad Tomaka -Szkółka Rolkowa Wodzu

Battle :

Junior Women 
1. Justyna Czapla -Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Maja Kozłowska – BlueBear Kętrzyn
3. Marta Skubis – Szkółka Rolkowa Wodzu
Junior Men
1. Jakub Mączyński – BlueBear Kętrzyn
2. Nikodem Krupa – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Szymon Jarzynka – BlueBear Kętrzyn
Senior Women
1. Klaudia Hartmanis – Slalom Academy
2. Ewelina Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Paulina Czapla – Szkółka Rolkowa Wodzu
Senior Men
1. Ambroise Nicolao
2. Tomasz Mroczek – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Tomasz Wieczorek – SportRebel

Przejazd pod tyczką:

Dziewczyny
1. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Abigail Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Olga Mazur – Wilki Otwock
Chłopcy
1. Maciej Tęczar – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Antoni Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Szymon Lelek – Szkółka Rolkowa Wodzu

High Jump:

Junior Women
1. Marika Jeziorek – Slalom Academy
2. Sara Tereszczuk – BlueBear Kętrzyn
3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu
Junior Men
1. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Jakub Jakubowicz – Szkółka Rolkowa Wodzu
3. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu
Senior Women
1. Magdalena Dziama – Szkółka Rolkowa Wodzu
2. Aleksandra Jarosinska
3. Halina Labriga – Wilki Otwock
Senior Men
1. Daniel Żukowski
2. Grzegorz Klarkowski – Rollerblading Scholl
3. Abel San Honorio Calabuig

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.