Maj 30, 2016 by Mateusz in Zawody 0 comments 700 tags: , , , , , , ,

W dniach 21-22 maja odbyły się zawody z serii Pucharu Świata WSSA „Freestyle Slalom Kętrzyn 2016” o randze 1 kubka.

Do Kętrzyna wyruszyliśmy już dzień wcześniej (podróż zajęła nam ok. 11 godzin). Wielkie podziękowania kierujemy do firmy Marcel Bus za współpracę :) W piątkowy wieczór hala MOSiR została opanowana przez rolkarzy z Rzeszowa, Otwocka, Rybnika, Katowic, Białegostoku, Warszawy oraz z Ukrainy. Program był napięty, już od 9 rano w sobotę zaczęły się potwierdzenia rejestracji, by o godzinie 10.00 rozpocząć zawody. Rywalizacja przebiegała w pięciu kategoriach wiekowych: 3 kategorie dziecięce, junior i senior startujących w pięciu konkurencjach: speed, battle, free jump, trójbój dziecięcy i speed street (Night Skating).

Po zaciętej walce do Rzeszowa przywieźliśmy 22 medale :)

galeria

WYNIKI

TRÓJBÓJ DZIECIĘCY

2010 i młodsi
1. Liwia Pelinko Rzeszów
2. Aleksandra Niemczyk Otwock
3. Maja Kos Otwock
4. Maja Narwojsz Kętrzyn

1. Wiktor Stankiewicz Kętrzyn
2. Jakub Kostrzewa Otwock
3. Wojciech Pudło Kętrzyn

2009-2008
1. Abigejl Pelinko Rzeszów
2. Dagmara Kilian Rzeszów
3. Nadia Jeziorek Otwock
4. Joanna Radawiec Kętrzyn

1. Maciej Tęczar Rzeszów
2. Marcin Zrębiec Rzeszów
3. Damir Chabanenko Rzeszów
4. Piotr Klimowicz Kętrzyn

2007-2004
1. Anna Wojtkiewicz Kętrzyn
2. Justyna Tęczar Rzeszów
3. Marika Jeziorek Otwock
4. Natalia Kociszewska Otwock

1. Jakub Traczewski Rzeszów
2. Bartosz Malesa Otwock
3. Wiktor Smosarski Kętrzyn
4. Szymon Wagner Otwock

BATTLE SLALOM MAN SENIOR
1. Sulinowski Michał Kętrzyn
2. Jaworski Dawid Kętrzyn
3. Mroczek Tomasz Rzeszów
4. Wieczorek Tomek Rybnik

BATTLE SLALOM WOMAN SENIOR
1. Hartmanis Klaudia Rzeszów
2. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
3. Kozłowska Aleksandra Kętrzyn
4. Labriga Halina Otwock

SPEED SLALOM MAN SENIOR
1. Jaworski Dawid Kętrzyn
2. Wieczorek Tomek Rybnik
3. Sulinowski Michał Kętrzyn
4. Zyborowicz Krzysztof Kętrzyn

SPEED SLALOM WOMAN SENIOR
1. Czapla Paulina Rzeszów
2. Hartmanis Klaudia Rzeszów
3. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
4. Labriga Halina Otwock

FREE JUMP MAN
1. Mroczek Tomasz Rzeszów
2. Jaworski Dawid Kętrzyn
3. Zyborowicz Krzysztof Kętrzyn
4. Romanowski Jan Białystok

FREE JUMP WOMAN
1. Dziama Magdalena Rzeszów
2. Tereszczuk Sara Kętrzyn
3. Czapla Justyna Rzeszów
4. Boiko Margaryta Odessa Ukraina

BATTLE SLALOM MAN JUNIOR
1. Mączyński Jakub Kętrzyn
2. Bojda Dominik Rzeszów
3. Smosarski Wiktor Kętrzyn
4. Depta Oliwier Kętrzyn
BATTLE SLALOM WOMAN JUNIOR
1. Czapla Justyna Rzeszów
2. Kozłowska Maja Kętrzyn
3. Dziama Magdalena Rzeszów
4. Marszałek Nina Warszawa

SPEED SLALOM MAN JUNIOR
1. Kilian Hubert Rzeszów
2. Flaga Jakub Rzeszów
3. Mączyński Jakub Kętrzyn
4. Bojda Dominik Rzeszów

SPEED SLALOM WOMAN JUNIOR
1. Czapla Justyna Rzeszów
2. Dziama Magdalena Rzeszów
3. Najda Patrycja Rzeszów
4. Wisz Natalia Rzeszów

Niestety wyniki z Night Skatingu zostały zagubione :(

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.