6 lutego w Chorzowie odbyła się kolejna edycja wydarzenia Blade Day. Przez halę przewinęło się prawie 500 osób, 3 telewizje, radio i gazeta!

I my również tam byliśmy. W 5 osobowym składzie: Mateusz Szymkowicz, Rafał Latusek, Tomasz Mroczek, Patrycja Najda oraz Justyna Czapla reprezentowaliśmy naszą szkółkę.

• warsztaty I Love Rolki oraz zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej
  • turniej hokeja
  • Blade Cross
  • zawody w jeździe agresywnej

Wystartowaliśmy w turnieju hokeja. Mimo, że większość z nas pierwszy raz trzymała kij hokejowy po raz pierwszy, nie poszło nam najgorzej. W skrócie: odpaliśmy w 1 rundzie.

Trafiliśmy na najmocniejszy zespół w turnieju (który oczywiście wygrał wszystko). Po pierwszej połowie przegrywaliśmy tylko 1:0, dzięki niesamowitym interwencjom Jupki. Stworzyliśmy również kilka sytuacji bramkowych. W drugiej połowie było podobnie, niestety przeciwnicy dołożyli jeszcze 3 gole i mecz zakończył się 4:0. Tak czy siak jesteśmy zadowoleni. Sami rywale przyznali, że nie było z nami łatwo :)

Patrycja Najda zdeklasowała konkurencję na Blade Crossie zajmując pewne 1 miejsce oraz wyróżnienie w turnieju jazdy agresywnej. Gratulujemy!