,,Bitwy Świdermajerowe” odbyły się  17 kwietnia 2016 roku w Otwocku.

W zawodach zorganizowanych przez Klub UKS Wilki Otwock i Świdermajer.info, wzięło udział ponad 50 uczestników. Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach:  Battle Slalom, Speed Slalom, High Jump oraz Limbo Skating (przejazd pod tyczką). Oprócz tego Konrad Tomaka i Mateusz Szymkowicz mieli okazję sędziować Battle oraz Speed (przy pomocy Tomka Mroczka i Tomka Wieczorka).

Wydarzenie na facebooku

Relacja iotwock.info

Relacja Tuba Twocka

Galeria Macieja Godlewskiego

Galeria Damian Pelinko

Wyniki zawodów:

Speed Slalom Junior Men:

1. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Hubert Kilian – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Speed Slalom Women:

1. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

Speed Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Maja Wiktor – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Men:

1. Dominik Bojda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Jakub Flaga – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Szymon Marszał – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Men:

1. Tomasz Mroczek – Rzeszów

2. Tomasz Wieczorek – Sport Rebel/Break The Borders – Rybnik

3. Mateusz Szymkowicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Junior Women:

1. Natalia Wisz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Wiktoria Kubasiewicz – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Battle Slalom Women:

1. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

2. Halina Labriga – UKS Wilki Otwock

3. Monika Ochała – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Men:

1. Daniel Żókowski – Baldeville – Tomaszów Lubelski

2. Tomasz Mroczek – Rzeszów

3. Konrad Tomaka – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Free Jump Women:

1. Marika Jeziorek – UKS Wilki Otwock – Otwock

2. Małgorzata Trześniewska – Bladeville, I love Rolki – Warszawa

3. Patrycja Najda – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

Limbo Skating Men:

1. Adam Sitko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Adrian Czajkowski – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Kuba Orzechowski – UKS Wilki Otwock – Otwock

Limbo Skating Women:

1. Abigajl Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

2. Liwia Pelinko – Szkółka Rolkowa Wodzu – Rzeszów

3. Pola Zych – UKS Wilki Otwock – Otwock

Wyniki zawodów w PDF

Oficjalne wyniki WSSA

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.