Kraków slalom Open

krakow_slalomkraków0006Q

Zawody te dla zawodników z Rzeszowa wypadły bardzo pomyślnie. Najbardziej zadowolona z siebie była oczywiście Paulina Czapla (team wodzu), która wygrała wyścig na 3,5 km do tylu. Wyścig ten odbywał się pierwszy raz w Polsce a może nawet 1 raz na świecie jako oddzielna konkurencja. Dlatego Paulina zapisze się w histrori rolkarstwa jako, ta która pierwsza wygrała taki właśnie wyścig. Poza tym wylosowała dodatkowa nagrodę i zapewniła sobie stypendium sportowe bo ten wyścig to były zawody z serii Pucharu Polski.Bardzo dobrze poszło też Klaudii Hartmanis która zajęła 2 miejsce w Freestyle Slalome, oraz Ewelinie Czapli która była 3. Nie da się tez nie docenić żelowego ( Angelika Prucnal Wodzu team ) sukcesu jeszcze jest w podstawówce a już nie raz była w finale i tak tez tym razem było zajęła 4 miejsce, brawo. Mi też się udało coś zdobyć, 2 miejsce w Freestyle Slalome. Chciałbym Osypany medalami i oklaskami został nasz najmłodszy zawodnik szkółki Eryk ”Zabka” Koszela, był on najmłodszym zawodnikiem z pośród około 300 innych osób biorących udział w tej imprezie. Dostał oczywiście nagrodę, mega dużą pakę klocków lego. Wszyscy rzeszowianie biorący udział nie przyjechali z gołymi rekami, Tomkowi „Jeskowi” Mroczkowi nie poszczęściło się na zawodach ale wylosował sobie roleczki, to samo było z najmłodszą czapetką. Wiec wróciliśmy obładowani jakbyśmy byli na zakupach rolkowych w Krakowie. Jeśli ktoś chce poznać opinie innych lub szczegółowe podsumowanie finałów proszę zerknąć na forum.